Ako si užiť sex v tehotenstve

Nie každá žena má to šťastie, že je počas celého tehotenstva „zdravá“. Slovíčko zdravá píšem v úvodzovkách preto, lebo nemám na mysli nejaké vážne choroby, ale to, že niektoré ženy môžu počas deviatich mesiacov, počas ktorých čakajú bábätko, normálne športovať, chodiť do práce alebo mať sex. Ja som nepatrila k tým šťastnejším. Bola som na rizikovom tehotenstve, takže nič z týchto  „normálnych“ aktivít som robiť nemohla. Poviem vám, po veľmi krátkej dobe vám to začne liezť pekne na nervy a aj na hlavu. Platí to hlavne vtedy, ak ste človekom, ktorý rád športuje, chodí rád do práce a miluje sexuálne hrátky so svojim partnerom.

Tehotná žena v čiernej sukni si drží brucho

Šport a prácu som si ešte ako  – tak dokázala vynahradiť. Cvičila som špeciálne tehotenské cviky, pri ktorých človek v podstate len sedí alebo leží a opatrne, pomaly a jemne naťahuje jednotlivé časti svojho tela. Šéfa som poprosila, aby som si nejaké pracovné veci mohla zobrať domov a robiť ich na diaľku, sedieť pri počítači, to vám rizikové tehotenstvo nezakazuje. Avšak tú tretiu vec, sex, to sa mi teda nepodarilo nahradiť nijak. S partnerom sme skúšali rôzne veci, a to od sexu orálneho až po spoločnú masturbáciu. Nič z toho však nebolo postačujúce, nič z toho nenahradilo sex plnohodnotne.

Siluety ženskej a mužskej tváre pri oranžovom mesiaci

Raz, keď som od nudy už nemala čo robiť, som sedela za počítačom, čítala rôzne somariny o pestovaní kvetov a samozrejme o rodičovstve. Na jednom webe som narazila na erotic massage alebo ak to chcete po slovensky, tak na erotickú masáž. niečo som si o tejto masáži prečítala a okamžite bežala za mojim milovaným, s prosbou, že toto musíme vyskúšať. Vyskúšali sme. Bolo to super a môžem povedať, že ako jediný spôsob, erotická masáž skutočne pomohla nahradiť tie pocity, ktoré človek zažíva pri sexe. A čo je veľmi podstatné, masáž je úplne bezpečná pre vás aj pre vaše nenarodené bábätko.