Parametre, ktoré Vám vyrazia dych

Na svete už existuje počítač s takými parametrami, že mi to hádam ani neuveríte. No dostupný nie je len tak všade a úplne každému. V prípade ak máte ostatok vyše 5000 Euro, tak si tento počítač budete môcť onedlho kúpiť a prajem Vám ho.

Za tento, dá sa povedať, nadčasový počítač je zodpovedná známa firma Acer, ktorá nás kvalitnou počítačovou technikou zásobuje už roky. Model počítača o ktorom vravím, nesie názov Predator Orion 9000 a jeho výkon Vám vyrazí dych! Je to spôsobené výnimočnou základnou doskou, ktorou tento model disponuje. Do tejto základnej dosky totiž môžete vložiť skutočnú silu, high- end hardvér.
počítač snitřek

Teraz sa podržte, vnútrajšok počítača je prispôsobený na niekoľko rokov dopredu, pretože doň pasuje napríklad až 18 jadrový procesor generácie i9 Extreme Edition!  Takisto 4 grafické karty AMD Radeon RX Vega, poprípade 2 grafické karty GTX  1080. Tieto vlastnosti sú zatiaľ úžastné, no teraz príde to hlavné– operačná pamäť RAM s výkonom neuveriteľných 128 GB a harddisk s kapacitou až 44 TB! / Terabajtov, nie Gigabajtov!/

        1 TB= 1000 GB

Takže doteraz nevídaný výkon operačnej pamäte RAM s výkonom až 128 GB zabezpečí doteraz nevídanú rýchlosť a harddisk s kapacitou 44 000 GB snáď ani nepotrebuje ďalší komentár.
světla v počítači

Porovnajme to naríklad s mojim notebookom z roku 2014, s ktorým som spokojný. Môj notebook obsahuje procesor iCore 3, výkon operačnej pamäte RAM sú 4GB, mám vloženú jednu grafickú kartu NVidia a harddisk s úložným priestorom 800 GB. S notebookom som spokojný, považujem ho za rýchly i výkonný. Ale ak ho porovnám s novým počítačom, ktorý som opisoval, teda Acer Predator Orion 9000, tak mi to pripomína súboj Dávida s Goliášom.
kolíky procesoru

Ako vravím, pripadá mi viac než logické, že Predator Orion 9000 je hlavne produktom, ktorý bude považovaný za výkonný ešte na takých dobrých 10 rokov. Dnes sa nám tie parametre javia skoro ako z inej planéty. No o chíľu bude v predaji, len nás zabrzdí tá počiatočná cena. Pokiaľ však disponujete nadbytočnou čiastkou vyše 5000 Euro, počítač si môžete onedlho objednať, kúpiť a vyhcutnať si, čo nám prináša nová elektronika a jej budúcnosť.