Super autá miliardárov

Mark Zuckerberg

Zakladateľ Facebooku určite ste o ňom už počuli. Vlastní niekoľko áut vrátane Acura TSX a Volkswagenu Golf GTI, no Zucker si doprial šte jednu vyslúženú radosť a je ňou Pagani Huayra. Taliansky super šport, ktorý stojí skromných 1,3 milióna dolárov. Skromných akurát pre boháčov však? Samozrejme sa vozieva aj na jeho milovanej Honde.

ferrari

Jeff Bezos

Je americký podnikateľ, investor a filantrop, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Amazon a Blue Origin. Od roku 2017 je najbohatším človekom planéty s majetkom  prevyšujúcim v hodnote 160 miliárd dolárov. Stále jazdí na striebornej Honde Accord, ktorého hodnota he približne 4000 dolárov.
 

Evan Spiegel

Zakladateľ CEO Snapchat si užíva niekoľko svojich luxusných áut. Po series B fundungu, ktorý sa konal v júni v roku 2013 si po ňom Spiegel ihneď doprial jedno Ferrari.
 

Bill Gatese

Je americký podnikateľ. Spolupodieľal sa na napísaní interpreta Altair Basicu pre architektúru Altair 8800. Je známy tým, že má celkom slušnú zbierku Porsche, no headlinerom je jeho Porsche 911 Convertible. No jednoducho paráda.
 

Travis Palanick

Verte tomu, či nie, no CEO Uber sa preváža len prostredníctvom svojej on demand služby Uber.

volant

Sergey Brin

Preferuje Teslu Roadster, ktorého hodnota je približne 100 000 dolárov. Toto auto je v súčasnosti v Amerike vypredané.
 

Larry Page

Je taktiež majiteľom Tesla Roadster, keďže Sergey aj Larry sú investormi v spoločnosti Elona Muska.
 

Larry Ellison

Vlastní niekoľko zaujímavých kúskov, no jeden je výnimočný. Je ním Lexus LFA za 375 000 dolárov.
 

Dustin Moskovitz

Spolupodnikateľ Facebooku jazdí na Volkswagen Golf R32, ktorý si dnes kúpite len za 13 000 dolárov.
 

Steve Ballmer

Bývalý CEO Microsoftu a súčasný majiteľ LA Clippers vlastní Ford Fusion Hybrid. Fusion je vybavený technológiou Ford Sync, ktorý produkoval Microsoft.
 

Super autá miliardárov
Ohodnoťte příspěvek