Tantra masáž

Hľadáte aj vy spôsob ako sa zrelaxovať, prísť na nové myšlienky a načerpať novú energiu? V dnešnej dobe existuje mnoho možností ako si plne oddýchnuť, či už zavítate do wellness centra, do masážneho salónu alebo si rezervujete relaxačný pobyt. No čo ak chcete zažiť niečo výnimočnejšie, niečo, kde zároveň zažijete vzrušenie a erotiku? Ak chcete ísť skôr touto cestou, je pre vás výbornou možnosťou práve tantrická masáž, na ktorú existujú špeciálne salóny s profesionálne vyškolenými tantra masérkami.

namaste

Tantra masáž je špeciálny druh masáže, pri ktorej je okrem chrbta, hlavy a končatín stimulovaný aj pohlavný orgán či už mužský alebo ženský. Ide teda o erotickú masáž, pri ktorej dosiahnete spravidla vždy skvelé vyvrcholenie. Táto masáž začína vždy krátkym tradičným Namasté rituálom, ktorý má za úlohu vás plne uvoľniť a naladiť na vlnu jemnej erotiky. Následne vám masérka začne masírovať krk, hlavu, postupne prechádza na končatiny a nakoniec prejde k hlavnému bodu programu. Tým je práve masáž intímnych partií, ktorá vás vzruší najviac. Po dôkladnej stimulácii vás čaká krásny orgazmus, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodený. Okrem kvalitnej masáže vás v salóne bude čakať aj príjemná atmosféra vonných sviečok, vzrušujúcej no zároveň relaxačnej hudby a voňavých tyčiniek. V miestnosti bude aj príjemné prítmie, ktoré zabezpečí ešte intímnejšiu atmosféru medzi vami a vašou masérkou.

tantra

Chcete sa cítiť aj vy úplne božsky a doslova v siedmom nebi? Túžite byť obskakovaný a rozmaznávaný krásnou a najmä skúsenou masérkou, ktorá vie ako na to? Chcete zažiť orgazmus, na ktorý naozaj nikdy nezabudnete? Ak si hovoríte, že toto je presne to, čo práve potrebujete, neváhajte a príďte aj vy na tantra masáž do salónu! Návštevu rozhodne neoľutujete, naopak, budete sa chcieť vrátiť hocikedy naspäť.