Upratovací servis hľadá pomocnú ruku do kolektívu

Ak ste z okolia Spišskej Novej Vsi a potrebujete prácu, baví vás upratovanie, máte cit pre detail, zároveň diskrétnosť, poriadkumilovnosť a profesionalita sú vašimi prednosťami, určite čítajte ďalej.

Upratovací servis GRANT hľadá upratovacku ve Spisské Nové vsi do svojho kolektívu profesionálnych pracovníkov pomocnú ruku. Pred nástupom do práce vás odborne zaškolíme, oboznámime s pracovnými úkonmi, ktoré budete vykonávať, s technológiou vykonaných prác, s bezpečnosťou pri práci a aj s predpismi prevádzky nášho klienta. Nami ponúkané upratovacie služby sú na vysokej úrovni.

Ako upratovacia firma poskytujeme pravidelné upratovanie firiem a rôznych organizácií, priemyselných hál a taktiež poskytujeme expresnú dezinfekciu.

upratovacia služba

Vyžadujeme, aby naše služby boli vykonávané kvalitne, preto je pre vás veľkou výhodou ak máte cit pre detail. Dôležitou vlastnosťou je aj diskrétnosť. Ak ste poriadkumilovná a spoľahlivá, máte chuť pracovať s najmodernejšími technickými pomocníkmi pri upratovaní priestorov s profesionálne vyškoleným kolektívom, neváhajte a ozvite sa nám.

Naša firma pôsobí v oblasti upratovacích služieb na východnom Slovensku už od roku 1995. Dávame si záležať na tom, aby naši pracovníci vedeli čo robia, a kvalitne vykonávali svoju prácu presne podľa potrieb zákazníka. Naši pracovníci v upratovacej službe sú dostupní klientom 24 hodín denne vrátane sviatkov či víkendov. Ak vám nevadí pracovať v oblasti, ktorá vás baví aj počas týchto dní, nastal čas konečne nám napísať a pridať sa k našim profesionálnym pracovníkom.

čisté priestory

Ak máte všetky hore spomínané vlastnosti, tak prečo ich nevyužiť? Ak ste cieľavedomá, pracovitá, záleží vám na poctivo a detailne vykonanej práci, táto ponuka je stvorená priamo pre vás. V našom kolektíve pracovníkov sa budete cítiť príjemne, ak rada upratujete tak u nás sa plne môžete realizovať vo vašej záľube a pritom ju mať ako prácu. Poskytneme vám prácu, ktorá vás bude baviť.