Nákupy

Aká je tvrdosť vašej vody?

Problémy s tvrdou vodou nie sú na Slovensku výnimkou. Veľká časť Slovenska má tvrdú vodu, a to spôsobuje nemalé problémy v domácnostiach, ale aj v prevádzkach rôzneho typu. Ak máte tvrdú vodu aj vy, určite viete, že starosti s vodným kameňom predstavujú nikdy nekončiaci proces. Neustále zdĺhavé čistenie vodovodných batérií, sprchových kútov, wc a drezov je vyčerpávajúce. Na čistiace prostriedky určené proti vodnému kameňu míňame množstvo peňazí. No ešte väčší problém nastáva v použití tvrdej vody do práčky, či iných elektrických spotrebičov.

voda

Vodný kameň poškodzuje spotrebiče, až ich môže úplne vyradiť z prevádzky. A v neposlednom rade sa tvrdosť vody nepriaznivo prejavuje aj na kvalite vlasov, či pleti. Všetko sa dá riešiť a výnimku netvorí ani tvrdá voda v našich vodovodoch. S produktami od VODASERVIS si môžete aj vy upraviť vodu tak, aby bola mäkká. Na to, aby ste mohli vodu vhodne upraviť, je potrebné, aby ste najprv zistili úroveň tvrdosti vody. Ako zistiť tvrdosť vody? Veľmi jednoducho. Pomocou domáceho testu vody, ktorý za skvelú cenu kúpite v e-shope VODASERVIS. Otestovať tak môžete pitnú alebo studničnú vodu.

voda v pohári

Výsledky testov budete mať prakticky ihneď, pretože sa vám zobrazia do jednej minúty. Okrem tvrdosti vody sa dozviete aj ďalšie informácie o vode. Zistíte, či neobsahuje veľa, alebo naopak príliš málo chlóru. Veľmi dôležitý faktor vypovedajúci o kvalite vody je hodnota dusičnanov a dusitanov a aj to sa dozviete vďaka rýchlemu domácemu rozboru vody. Testom odhalíte aj pH vody. Všetky spomenuté hodnoty sa dozviete rýchlo a jednoducho vďaka testu, ktorý stojí len 6,01€, takže si ho môže dovoliť naozaj každý. Navštívte e-shop VODASERVIS a nazrite do širokej ponuky rôznych produktov na úpravu vody. Nájdete tam zmäkčovače vody, filtre na vodu, dezinfekciu vody, reverznú osmózu vody a mnohé ďalšie užitočné produkty za výhodné ceny.