Rubrika: Business

Upratovací servis hľadá pomocnú ruku do kolektívu

Upratovací servis hľadá pomocnú ruku do kolektívu

Ak ste z okolia Spišskej Novej Vsi a potrebujete prácu, baví vás upratovanie, máte cit pre detail, zároveň diskrétnosť, poriadkumilovnosť a profesionalita sú vašimi prednosťami, určite čítajte ďalej.

Upratovací servis GRANT hľadá upratovacku ve Spisské Nové vsi do svojho kolektívu profesionálnych pracovníkov pomocnú ruku. Pred nástupom do práce vás odborne zaškolíme, oboznámime s pracovnými úkonmi, ktoré budete vykonávať, s technológiou vykonaných prác, s bezpečnosťou pri práci a aj s predpismi prevádzky nášho klienta. Nami ponúkané upratovacie služby sú na vysokej úrovni.

Ako upratovacia firma poskytujeme pravidelné upratovanie firiem a rôznych organizácií, priemyselných hál a taktiež poskytujeme expresnú dezinfekciu.

upratovacia služba

Vyžadujeme, aby naše služby boli vykonávané kvalitne, preto je pre vás veľkou výhodou ak máte cit pre detail. Dôležitou vlastnosťou je aj diskrétnosť. Ak ste poriadkumilovná a spoľahlivá, máte chuť pracovať s najmodernejšími technickými pomocníkmi pri upratovaní priestorov s profesionálne vyškoleným kolektívom, neváhajte a ozvite sa nám.

Naša firma pôsobí v oblasti upratovacích služieb na východnom Slovensku už od roku 1995. Dávame si záležať na tom, aby naši pracovníci vedeli čo robia, a kvalitne vykonávali svoju prácu presne podľa potrieb zákazníka. Naši pracovníci v upratovacej službe sú dostupní klientom 24 hodín denne vrátane sviatkov či víkendov. Ak vám nevadí pracovať v oblasti, ktorá vás baví aj počas týchto dní, nastal čas konečne nám napísať a pridať sa k našim profesionálnym pracovníkom.

čisté priestory

Ak máte všetky hore spomínané vlastnosti, tak prečo ich nevyužiť? Ak ste cieľavedomá, pracovitá, záleží vám na poctivo a detailne vykonanej práci, táto ponuka je stvorená priamo pre vás. V našom kolektíve pracovníkov sa budete cítiť príjemne, ak rada upratujete tak u nás sa plne môžete realizovať vo vašej záľube a pritom ju mať ako prácu. Poskytneme vám prácu, ktorá vás bude baviť.

Virtuálne sídlo pre firmu má svoje výhody

Virtuálne sídlo pre firmu má svoje výhody

Malé aj veľké obchodné spoločnosti, všetky musia pri zápise do OR SR zaregistrovať svoje firemné sídlo. Kontaktnú adresu podnikania. Na túto adresu následne bude chodiť firemná pošta a tiež bude vizitkou pre obchodných partnerov a zákazníkov. Je teda potrebné ju uviesť. Lenže ktorú adresu vybrať?

  • Pretože nemusí ísť o miesto podnikania, vlastne môže ísť o bytové alebo nebytové priestory, kam vám bude chodiť firemná pošta a ku ktorým tak musíte mať nejaký prístup. Ak máte konkrétnu nehnuteľnosť v prenájme, je k zápisu sídla do OR SR potrebný súhlas vlastníka.

Kancelária, Apple

Najčastejšie nás napadne, prenajať si kancelárske priestory a zaregistrovať sem tieto. V takomto prípade ale ide snáď o finančne najviac zložité riešenie. Lacnejšou možnosťou je zaregistrovať svoje domáce priestory, hoci aj to so sebou prináša mnohé nevýhody. Za a) to nepôsobí profesionálne a takáto návšteva nemusí spraviť dobrý dojem na obchodných partnerov a za b) obchodné záležitosti začnú splývať s vašim súkromným/rodinným životom.

Výborným kompromisom v dnešnej dobe je virtuálne sídlo. Prečo ide o zaujímavý kompromis?

Napríklad z dôvodu, že za nízke mesačné poplatky získate lukratívnu adresu, ktorú potom môžete zaregistrovať do Obchodného registra. Lukratívne sídlo umiestnené napríklad v centre Bratislavy, to bude dôveryhodne a solventne pôsobiť na obchodných partnerov (aj na klientov).

  • Ceny prenájmu sú nízke preto, lebo v tomto prípade si nekupujete priestory, ale „iba“ adresu. S kanceláriou na konkrétnom sídle potom komunikujete externe.
  • Sekretariát bude prijímať vašu firemnú poštu, skenovať ju a posielať na váš email.

Podanie rúk, kancelária

Virtuálne sídla poskytujú podnikateľom anonymitu. To znamená aj veľmi malú pravdepodobnosť návštev zo strany štátnych orgánov.

S virtuálnom sídlo prehľadne oddelíte prácu od súkromného života. K vám domov nebudú chodiť daňové kontroly, ani klienti, ktorých napadne, že vás kontaktujú osobne. Takisto sa nebude firemná pošta triediť s tou reklamnou a súkromnou.

Tantrická masáž

Tantra predstavuje súbor techník čerpajúcich zo starodávnej duchovnej praxe, ktoré pochádzajú z oblasti strednej a juhovýchodnej Ázie. Niekedy sa označuje slovným spojením „erotická masáž“, pretože masérka sa venuje masáži celého tela a nevynecháva ani intímne oblasti. Takéto chápanie je však priveľmi abstrahujúce, pretože tantrická masáž zahŕňa aj meditáciu, prácu s dychom, rôzne duchovné praktiky či prácu s energiou. Masáž prebieha v útulnom prostredí, kde si ju môžete nerušene vychutnať. Príjemný zážitok umocnia vonné sviečky v spojení s orientálnou hudbou.

tantrická masáž

Cieľom tantrickej masáže je prepojiť fyzický a duchovný svet prijímateľa, t.j. klienta a pomôcť mu rozniesť energiu do celého tela a podporiť tak jeho vnútorné uzdravenie.

Možno si kladiete otázku, prečo navštíviť tantrický salón…Hlavným dôvodom by určite mohlo byť to, že vás tantrická masáž nabije energiou a uvoľní vo vašom tele endorfíny, vďaka ktorým vás zaplaví pocit šťastia. Opadnú z vás nánosy stresu i napätia a vy získate chuť žiť a otvoriť sa svetu okolo seba. Tantrická masáž vám okrem toho pomôže s nadobudnutím, prípadne s upevnením sebavedomia, pretože vás naučí bezvýhradne prijať seba samých takých, akí ste.

masáž pre muža

Otvorí vám nové obzory v intímnej oblasti. Motivuje vás k tomu, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a naučili sa, že intímny styk dvoch ľudí nemusí vždy vyzerať rovnako, a že pri ňom nejde len o agresívne vrážanie penisu do vagíny a naháňanie sa za orgazmom. Inak povedané, ukáže vám, ako sa odkloniť od zaužívaných stereotypov, naučí vás prijať sexualitu ako normálnu súčasť života a dodá vám odvahu experimentovať či hľadať to, čo vám prináša potešenie. Odomkne vám úplne nové sféry potešenia, nové typy pocitov i jedinečnejšie prežitky spojenia dvoch nahých tiel.

Presvedčte sa o kvalite práce v našej galérií

Presvedčte sa o kvalite práce v našej galérií

Paintless dent repair, známa aj ako metóda PDR, patrí medzi najmodernejšie technológie, ktorými sa dajú odstraňovať preliačiny z automobilov. Medzi jej veľkú výhodu patrí okrem rýchlosti opravy aj to, že auto nie je potrebné po využití tejto metódy opätovne lakovať. Dokonca po aplikovaní metódy PDR na svojom vozidle nenájdete takmer žiadne známky poškodenia či opravných zásahov. Týmto spôsobom vyzerá vaše auto rovnako ako pred jeho zničením a zároveň neminiete veľa financií na zbytočne drahé opravy.

preliačiny na aute

Oprava metódou PDR sa väčšinou realizuje podľa závažnosti preliačin alebo poškodenia. Postupovať sa môže dvomi spôsobmi – z vonkajšej strany alebo z vnútornej strany. Pri obidvoch spôsoboch sa využívajú špeciálne prístroje, ktorými sa dá buď pretlačiť preliačina naspäť z vnútornej strany, prípadne ak sa nedá využiť tento spôsob, postupuje sa zo strany vonkajšej. Druhý spôsob je opak toho, ako sa postupuje z vnútra a v tomto prípade sa naopak preliačiny vyťahujú smerom von. Ak je potrebné ešte doladiť efektivitu jedného z týchto dvoch spôsobov, menšie preliačiny sa dajú opraviť ich vyklepaním. V rámci PDR metódy sa využívajú aj špeciálne prístroje, medzi ktoré patrí napríklad lampa. Táto lampa umožňuje svojím svetlom poukázať aj na tie najmenšie škody, ktoré sa nedajú očami vidieť a pravdepodobne by ste si ich bez tohto svetla ani nikdy nevšimli.

poškodené vozidlo

Preliačina na automobile sa môže objaviť u každého, pričom to ani nemusí byť čisto iba vaša chyba. Spôsobiť takéto preliačiny sa môžu vrátane nepozornosti počas šoférovania, parkovania alebo chybou druhého nezodpovedného vodiča, aj počasím alebo inými vplyvmi. Pokiaľ sa vám náhodou stane, že na svojom aute objavíte preliačiny alebo iné podobné poškodenie, určite dajte PDR technológií šancu. O jej skvelých výsledkoch sa môžete presvedčiť v galérií Autopdr, kde nájdete niekoľko porovnávacích fotografií, ktoré zobrazujú stav vozidla pred a po použití techniky PDR.

Ako zrušiť sro bez jej likvidácie?

Ako zrušiť sro bez jej likvidácie?

Spoločnosti s ručením obmedzeným, podobne ako aj iné druhy obchodných spoločností, sa dajú v prípade záujmu ukončiť niekoľkými spôsobmi. Vrátane likvidácie spoločnosti alebo jej zrušenia na základe rozhodnutia príslušného súdu, je taktiež možné zabezpečiť zrušenie s.r.o bez likvidácie. Pokiaľ sa teda rozhodnete svoju firmu zrušiť bez jej úplného zlikvidovania, platia tu určité podmienky, medzi ktoré patrí napríklad to, že imanie danej spoločnosti sa bude počas zrušenia prevádzať na iného spoločníka alebo tretiu osobu. Tento akt je podmienený tým, že jeden zo zostávajúcich spoločníkov bude vystupovať ako právny nástupca, avšak je nevyhnutné, aby mal k tomuto kroku rozhodnutie od Valného zhromaždenia.

Zlúčenie spoločností

Nenútené ukončenie spoločnosti bez jej úplného zlikvidovania potom môže prebiehať tromi spôsobmi, a to jej rozdelením, zlúčením alebo splynutím. Aj pri týchto troch spôsoboch je dôležité spomenúť základnú podmienku, ktorou je to, že počas rozdelenia, zlučovania a spájania, musia mať všetky spoločnosti identickú právnu formu podnikania. Keď teda spoločníci oficiálne rozhodli o ukončení spoločnosti bez likvidácie, môžu začať spisovať Zmluvu o rozdelení, zlúčení alebo splynutí. V zmluve je nevyhnutné uviesť aj dátum, od ktorého budú vykonané zmeny platné.

Spájanie spoločností

Porovnanie troch spôsobov zrušenia s.r.o bez likvidácie:

Splynutie – ide o dve alebo vyšší počet spoločností, ktoré zanikajú bez ich kompletného zlikvidovania takým spôsobom, že splynutím týchto podnikov vznikne jeden úplne nový, na ktorý sa prevedú imania všetkých zainteresovaných spoločností. Vzniknutá spoločnosť musí byť nová, predtým neexistujúca, pretože iba vtedy sa môže stať právnym nástupcom splynutých firiem.

Zlúčenie – ide o dve alebo vyšší počet spoločností, ktoré sa v prípade ich zaniknutia budú zlučovať do jednej spoločnosti, avšak v tomto prípade ide už o existujúcu firmu. Táto existujúca spoločnosť potom bude rovnako pôsobiť ako právny nástupca zlúčených spoločností.

Rozdelenie – ide o jednu spoločnosť, ktorej imanie sa po jej zániku rozdeľuje medzi dve alebo vyšší počet už existujúcich alebo nových spoločností. Tieto existujúce alebo nové podniky sa stávajú ako v predošlých dvoch spôsoboch zrušenia s.r.o. bez likvidácie, právnymi nástupcami rozdeľovanej spoločnosti, pričom sú zodpovedné za všetky záväzky, ktoré získali delením pôvodnej firmy.

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek zo spomenutých troch spôsobov ukončenia bez likvidácie, nezabúdajte na to, že po realizácií splynutia, zlúčenia, či rozdelenia je nevyhnutné zapísať všetky uskutočnené zmeny do Obchodného registra.

Neodsudzujme platené sexuálne služby.

Neodsudzujme platené sexuálne služby.

Aj v našej dnes značne rozdelenej spoločnosti sa stretávame s protichodnými názormi na platené sexuálne služby. Každý iste bude súhlasiť, že idylické manželstvo, kde si dvaja ľudia rozumejú vo všetkom a samozrejme aj po sexuálnej stránke sú úplne kompatibilní, je pre spoločnosť ideálne. No svet, v ktorom žijeme má od ideálneho veľmi ďaleko, takže tolerancia k iným názorom a životným postojom je nástrojom, ako dokážeme spolu žiť v určitej symbióze. Takže musíme aj tu akceptovať ľudí, ktorí sa rozhodli žiť takýmto spôsobom a nikomu tým neubližujú.

muž a žena

Dokonca môžeme povedať, že platené sexuálne služby majú všade na svete svoj veľký, často aj pozitívny význam. Niektoré vyspelé krajiny západnej Európy majú dokonca na takéto služby aj vydávané živnosti, takže dievčatá prevádzkujúce najstaršie remeslo na svete odvádzajú štátu dane. Preto je veľmi nevhodné, ak sa k takýmto otázkam stavajú nesúhlasne aj politici, ktorí nemajú problém žiť neviazaným spôsobom života.

erotika

Preto aj seriózne ponuky, ktoré sú na internete hojne zastúpené, by sme mali brať skôr pozitívne. Tieto ponuky uspokojujú mnohých mužov, ktorí by tak hľadali uspokojenie inde. Často by to bolo niekde v nedôstojných podmienkach na ulici. A to sa už vôbec nechceme zmieňovať o mužoch, ktorí by aj násilnou formou vyžadovali svoje sexuálne uspokojenie, čím by páchali násilnú trestnú činnosť. A tých pozitív je omnoho viac. Je veľa žien, ktoré si takto ponukou svojich služieb zarábajú na živobytie. A neraz sú to aj matky samoživiteľky, ktoré by inak vôbec nezvládali svoju ťažkú životnú situáciu. A ak sú takéto sex ponuky Privatportal naozaj na úrovni, a dievčatá a ženy ich ponúkajú úplne dobrovoľne v kvalitných priestoroch a veľmi diskrétnou formou, spoločnosť ich musí nielen akceptovať ale aj hodnotiť veľmi kladne. Preto nikdy neodsudzujme ani ženy, ktoré takéto služby ponúkajú a samozrejme ani ich klientov.

Internetové ponuky na sex: Klasika ale aj sado-maso

Internetové ponuky na sex: Klasika ale aj sado-maso

Pravdepodobne každý z nás, každý živý človek, má nejaké svoje erotické fantázie a medzi nimi možno jednu, ktorá ho rajcuje najviac. A ktovie, v mnohých prípadoch to môže byť naozaj niečo iné, než len tá „klasika“. Niekedy je intenzita po určitej erotickej praktike silnejšia, než to, čo si človek predstaví pod bežným sexom. Má teda potrebu to s niekým vyskúšať, hoci sa s tým bojí priznať. Praktiku, ktorá sa môže vymykať štandardom, hoci v dnešnej dobe internetového porna je už stále viac ľudí oboznámených naozaj s všeličím. Stále menej ľudí by teda asi to niečo iné, šokovalo. No pochopiteľne stále sa stretávame aj s extrémami, ktoré budú šokovať. A keď si to porovnáme, dnes už vlastne erotická praktika SM Privatportal nie je zas až taký extrém. Hoci záleží, čo si pod tým predstavíme.

Erotický kostým

Nemusíme však zachádzať do detailov. Pretože čo je v tomto prípade naozaj dôležité, to je fakt, že akákoľvek sexuálna či erotická technika z kategórie SM sa môže vykonávať v úplnom súkromí, často napríklad v súkromných priestoroch nejakej dominy, ktorá inzeruje ponuky na internete. A samozrejme medzi ňou klientom spravidla existuje vzájomná dohoda o tom, ako to bude prebiehať, aby neprišlo k nejakému vážnemu zraneniu.

  • Hodí sa tiež poukázať na to, že praktiky z kategórie SM sa v ponuke delia na ľahké a tvrdé.

Erotické putá

Najčastejšie sa v ponukách stretávame s ľahkým sado-maso, ktoré vlastne ponúkajú aj sex spoločníčky, čo vlastne nie sú profesionálne dominy, ale poskytujú viaceré zaujímavé erotické praktiky. Nemusí ísť teda o nič extra zvrátené či bolestivé.

V dnešnej dobe už teda v sexuálnom svete nie je vďaka internetovým ponukám na sex nič tabu.

  • Dá sa skúsiť takmer všetko.

Dôležité je však s konkrétnou požiadavkou osloviť spoločníčku, ktorá konkrétnu praktiku zahŕňa vo svojom profile. Či ak sa orientujete primárne na techniky zo sekcie sado-maso, môžete priamo osloviť nejakú profesionálnu dominu, ktoré tu tiež majú svoje inzercie.

Dajte si vytlačiť svoje najlepšie zábery!

Dajte si vytlačiť svoje najlepšie zábery!

Dnešná digitálna doba a napredujúce smart technológie nás ovplyvňujú v mnohých veciach. A viditeľne napríklad aj v tom, akým spôsobom dnes fotíme a ukladáme svoje snímky. V dnešnej dobe vzniká obrovské množstvo fotiek, pretože ich máme možnosť robiť prakticky každý deň. Vždy a všade- primárne so svojim chytrým telefónom, ktorý máme vždy po ruke.

Mladá žena, fotenie s mobilom

V telefóne, v počítači a tiež na sociálnych sieťach sa nám hromadí množstvo digitálnych fotiek. Určite sú mnohé z nich zaujímavé, hoci práve tým, že ich je tam veľa, nemôžeme všetkým venovať zaslúženú pozornosť.

  • Priznajme si, že cez určitý počet z nich sa proste iba preklikáme. A ani naši najlepší priatelia pravdepodobne nebudú s úprimným záujmom prezerať všetky snímky v našej veľkej digitálnej galérii.

Pamätáte sa však na doby, kedy sa snímky vyvolávali z filmov? Respektíve keď každá fotografia nebola len digitálnym súborom, ale cenným vyvolaným obrázkom, vytlačeným na kvalitnom papieri? Návrat k tlačenej fotografii Fotky za babku vás k tejto forme obrázkov vráti aj v dnešnej digitálnej dobe. Pritom je dobrou správou, že tieto služby sú navyše dostupné online!

Áno, vyvolanie a tlač fotiek sa môže tešiť opätovnému záujmu aj dnes. Stále viac, a to aj mladých ľudí, si napríklad zo svojich najlepších snímok zhotovujú (nedigitálne) fotoalbumy. Klasický fotoalbum, ktorý ste si už pravdepodobne aj vy prezerali so svojimi rodičmi či prarodičmi.

  • Samozrejme takto vyvolané fotky v dnešnej dobe budú farebné a bohaté na kopec krásnych vizuálnych detailov.

Fotenie, snímky

Alebo je tu aj ďalšia možnosť – z tých najviac vydarených snímok sa dá zhotoviť foto-obraz. Respektíve obraz z fotografie. Ten následne môžete umiestniť na ľubovoľné miesto vo vašom interiéri a skrášliť s ním vaše priestory. Bude to doslova vaša vlastná a veľmi originálna dekorácia.

Stačí povyberať tie najlepšie obrázky z vášho počítača alebo mobilu a tieto jednoducho nahrať do štúdia online a vybrať si formát, v akom chcete, aby sa vytlačené už o pár dní dostavili na vašu adresu.

Tantra masáž

Tantra masáž

Hľadáte aj vy spôsob ako sa zrelaxovať, prísť na nové myšlienky a načerpať novú energiu? V dnešnej dobe existuje mnoho možností ako si plne oddýchnuť, či už zavítate do wellness centra, do masážneho salónu alebo si rezervujete relaxačný pobyt. No čo ak chcete zažiť niečo výnimočnejšie, niečo, kde zároveň zažijete vzrušenie a erotiku? Ak chcete ísť skôr touto cestou, je pre vás výbornou možnosťou práve tantrická masáž, na ktorú existujú špeciálne salóny s profesionálne vyškolenými tantra masérkami.

namaste

Tantra masáž je špeciálny druh masáže, pri ktorej je okrem chrbta, hlavy a končatín stimulovaný aj pohlavný orgán či už mužský alebo ženský. Ide teda o erotickú masáž, pri ktorej dosiahnete spravidla vždy skvelé vyvrcholenie. Táto masáž začína vždy krátkym tradičným Namasté rituálom, ktorý má za úlohu vás plne uvoľniť a naladiť na vlnu jemnej erotiky. Následne vám masérka začne masírovať krk, hlavu, postupne prechádza na končatiny a nakoniec prejde k hlavnému bodu programu. Tým je práve masáž intímnych partií, ktorá vás vzruší najviac. Po dôkladnej stimulácii vás čaká krásny orgazmus, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodený. Okrem kvalitnej masáže vás v salóne bude čakať aj príjemná atmosféra vonných sviečok, vzrušujúcej no zároveň relaxačnej hudby a voňavých tyčiniek. V miestnosti bude aj príjemné prítmie, ktoré zabezpečí ešte intímnejšiu atmosféru medzi vami a vašou masérkou.

tantra

Chcete sa cítiť aj vy úplne božsky a doslova v siedmom nebi? Túžite byť obskakovaný a rozmaznávaný krásnou a najmä skúsenou masérkou, ktorá vie ako na to? Chcete zažiť orgazmus, na ktorý naozaj nikdy nezabudnete? Ak si hovoríte, že toto je presne to, čo práve potrebujete, neváhajte a príďte aj vy na tantra masáž do salónu! Návštevu rozhodne neoľutujete, naopak, budete sa chcieť vrátiť hocikedy naspäť.

Najlepšia možnosť pre vaše podnikanie

Najlepšia možnosť pre vaše podnikanie

Ani vás už viac nebaví to, ako sa každé ráno musíte vracať do toho istého zamestnania a zarábať peniaze tým istým spôsobom, ktorý vás už po dlhých rokoch omrzel a práve preto ste sa rozhodli, že spravíte zaujímavú zmenu vo vašom živote, ktorá sa bude niesť v duchu podnikania a budete sa venovať niečomu, čo vás skutočne baví a rovnako tak aj napĺňa a hlavne niečo, v čom vynikáte a načo sa môžete skutočne spoľahnúť a čo vám bude vynášať a budete spokojní? Predaj firmy platca dph je potom ideálny spôsob aj pre vás, ako si zabezpečiť svoje vlastné podnikanie veľmi jednoduchým spôsobom, ktorý sa vám bude páčiť, natoľko sa stanete finančne nezávislým a stabilným bez toho, aby ste museli navštevovať každý jeden deň zamestnanie, ktoré vás viac nebaví a nezaujíma tak, ako vás zvyklo baviť a zaujímať v minulosti. Časom sa veci zvyknú zmeniť a rovnako tak je to aj napríklad so zamestnaním, ktoré nás nedokáže pravdepodobne napĺňať celý život v niektorých prípadoch a preto, ak ste sa aj vy rozhodli že je najvyšší čas vaše staré zamestnanie zmeniť a preraziť v niečom, čo bude vaše a na čo sa budete môcť spoľahnúť a rovnako tak aj na čo budete môcť byť hrdí, vyberte si spôsob podnikania práve teraz jednoduchým spôsobom, vďaka nám a vďaka našim službám, ktoré sa vám budú páčiť tak ušetria množstvo času a rovnako tak aj peňazí.

front-view-businessman-holding-growth-chart_23-2148780635

Podnikanie ideálny spôsob pre mnohých a preto, ak máte aj vy pocit, že je najvyšší čas aby ste vaše podnikanie podporili, vyberte si služby práve teraz naše internetové stránky, ktoré vám ponúkajú rôzne vzorce, ako napríklad zabezpečenie vašej s.r.o. spoločnosti dph alebo bez dph podľa vašich vlastných špecifikácií a začnite s podnikaním už onedlho!

double-exposure-image-many-business-people_31965-2289

Podnikanie je skutočne ideálny spôsob, ako sa dostať do sveta financií a stať sa nezávislým, ako z finančného tak aj z časového hľadiska a preto, ak máte pocit, že je to ideálna možnosť aj pre vás, spravte tak práve teraz a zabezpečte svoj život spoľahlivým spôsobom, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť, že bude presne podľa vašich snov!