Rubrika: Nákupy

Kvalitná klimatizácia dlho vydrží

Kvalitná klimatizácia dlho vydrží

Klimatizačná jednotka je nutnosťou v priestoroch, ktoré sa za horúcich dní prehrievajú. Aby ste si zabezpečili dobrú kvalitu bývania, je na mieste aspoň jednu klimatizačnú jednotku mať. Obzvlášť, ak vás príliš veľké teplo zaťažuje a môže sa podpísať aj na vašom zdraví, zadovážte si klimatizáciu. Domov, do bytu, kancelárie, či prevádzky. Všade tam, kde trávite veľa času bude sa klimatizácie určite hodiť.

klimatizácia v izbe

Klimatizacia daikin bratislava

Jednou zo značiek kvalitných klimatizácii je značka Daikin. Jedná sa o moderné klimatizačné jednotky s pekným dizajnom a ovládaním. Vybrať sa dá z rôznych modelov. Modely majú tichý režim a rôzne ďalšie funkcie ohľadne prúdenia vzduchu, chladenia. Sú energeticky úsporné. K jednotkám sa dá prikúpiť aj Wi-fi ovládanie. Každú si môžete časovať a pripraviť tak priestor v predstihu, kým prídete domov alebo do kancelárie. Investovať do kvalitnej klimatizácie sa naozaj oplatí. Kvalita je väčšinou zárukou dlhej životnosti. Pri pravidelnom čistení a udržiavaní, budete s klímou Daikin iste dlho spokojní.

klimatizácia pri práci

Vo firme Masterklima môžete Daikin klimatizácie zakúpiť a zároveň si objednať ich montáž. Montáž prevádzajú skúsení pracovníci, na ktorých sa môžete naozaj spoľahnúť. Odporučia vám umiestnenie vonkajšej i vnútornej jednotky a zrealizujú ich upevnenie na danom mieste. Po montáži samozrejme nechávajú priestory čisté, ako keď k vám prišli. Nábytok a vaše veci budú chránené, aby sa nepoškodili. Klimatizačná jednotka sa montuje buď na fasádu budovy, na balkón alebo na strechu, podľa druhu stavby. Kvalifikovane vám ju zapoja a spustia do prevádzky. Po nejakom čase alebo na ďalšiu sezónu potom stačí, keď si objednáte čistenie, pri ktorom sa kontrolujú aj základné parametre fungovania. Jednoduchá údržba udrží klimatizáciu v dobrej kondícii a v dlhej životnosti.

Pohodlné mikiny rôznych strihov

Pohodlné mikiny rôznych strihov

Dámska mikina je nesmrteľná vďaka svojej univerzálnosti, širokým možnostiam využitia, pohodliu, ktoré poskytuje pri nosení a aj vďaka tomu, že pri vhodne zvolených doplnkoch pôsobí moderne a žensky. Aktuálne módne trendy ju zaradili medzi módne hity a ženy si ju opäť obľúbili. Ponuka dámska mikina na zips prináša rôzne varianty, so zipsom, s oválnymi výstrihmi, so športovými kapucňami, viaceré strihy, farby a dĺžky. Vždy sa ale jedná o pohodlnú mikinu vyrobenú z bio bavlny, ktorá je príjemná na dotyk, zachováva si svoj tvar, ľahko sa udržiava, je stálofarebná a vždy ženská a chic.

univerzálne dámske mikiny

Jej využitie je nekonečné, poskytuje dokonalé domáce pohodlie, vhodne sa kombinuje s inými športovými modelmi ako sú napríklad úzke rifle, športové bundy, moderné legíny a priam neuveriteľne oživí aj decentný šatník. Pritom je aj praktická, má vrecká do ktorých skryjete časť maličkostí, má zips, ktorý je nielen doplnkom, ale aj funkčným prvkom, najmä v chladnom počasí a kapucňu, ktorá ponúkaným modelom dodáva mladistvý vzhľad a praktické využitie v daždi, chlade a vo vetre.

Módne trendy využívajú prvky športového oblečenie a preto je mikina v kombinácii s úzkou alebo širokou sukňou, prípadne so širokými elegantnými nohavicami súčasťou každodenného štýlu. Kombinácie športových a elegantných prvkov sú vhodné aj pre dámy zrelého veku, neuveriteľne omladzujú a osviežujú ich šatník.

športová mikina

Je v vhodná aj na cestovanie, nekrčia sa, sú pohodlné a aj na služobnej ceste môžete ideálne skombinovať mikinu s veľkorysým elegantným sakom. Dobre sa kombinujú aj s krátkou koženou bundou, úzkymi nohavicami a s vysokými podpätkami, to už je priam model femme fatale.

Ponúkaná web stránka Vám poskytne inšpiráciu, prehľad o ponúkaných modeloch a ich cenách. Nájdete na nej rôzne strihy vhodné pre všetky typy postavy, mikina je nesmrteľná aj vďaka tomu, že zakryje nedostatky a vyzdvihne prednosti postavy a pritom si zachová svoju ženskosť.

Z drobných súčastí sa tvoria veľké celky

Z drobných súčastí sa tvoria veľké celky

Viete si predstaviť budovu, v ktorej by absentovali sklenené časti, chýbali by okná, zasklené steny či dvere alebo zábradlia? Ja osobne vôbec nie, v praxi by sa to asi ani nedalo zrealizovať, keďže každá budova musí byť presvetlená, priestory majú byť oddelené a musí byť zaistený vstup do celej budovy, ale aj do každej miestnosti zvlášť, a tak mnohé spomínané súčasti musia byť vyrobené zo skla.

Sklenené dverné krídlo s kovaním

S požiadavkami na výrobu a realizácie sklenených produktov, systémov a konštrukcií zo skla sa treba obrátiť na odbornú firmu, ktorá sa venuje produkcii sklenených konštrukcií a ich umiestňovanie do budov, má s tým už nejaké skúsenosti a jej práca je kvalitná. Spoločnosť LM-MONT funguje na Slovensku a môžeme o nej povedať, že je spoľahlivá, za svoju prácu ručí a záruku dáva aj na použitý materiál, ktorý na výrobu konštrukcií a systémov používa.

Z množstva výrobkov, ktoré táto spoločnosť už na stavby umiestnila, spomeňme hliníkové a plastové okná, dvere, zasklené steny, fasádne systémy, pergoly, zimné záhrady, zábradlia, sprchové kúty, sklenené zásteny a AJ51-TTG veľa iných prvkov a konštrukcií. Z materiálov, ktoré používajú, sú najčastejšie hliník a sklo, nutnosťou je bezpečnostné sklo s certifikátom kvality, hrúbky 8, ale aj 10 a 12 mm. Prvky sa pri jednotlivých konštrukciách musia vyrobiť s maximálnou presnosťou, aby boli systémy funkčné a bezproblémové, patria sem závesy, úchyty, koľajničky, samozatvárače, profily, kovania či tesnenia a podobne.

Hliníkové profily tvoria základ konštrukcií

Za prvkom s označením AJ51-TTG sa skrýva bodový úchyt koľajničky na fixnom skle pre posuvné systémy, ktoré sa bez nich nedokážu posúvať. Vyrába sa z mosadze a povrch sa upravuje na matný chróm. Rozmer prvku je 45×45 mm a prichytí sa k pevnej sklenenej časti niektorého posuvného systému. Každý systém musí spĺňať požiadavky na bezpečné používanie spotrebiteľmi, nároky sa kladú na kvalitu materiálu, ale aj prevedenia, spracovania a vlastne aj na spoľahlivosť celého systému.

Výhody LED žiaroviek

Výhody LED žiaroviek

Aj žiarovky sa vyznačujú svojim typickým delením do jednotlivých skupín. LED žiarovka E27 je najčastejšie používaná a vyznačuje sa rôznymi teplotami. Takže si ju môžete zakúpiť podľa toho, ako vám to vyhovuje. S vyššou hodnotou je vhodná pre vykonávanie pracovných aktivít, kde potrebujeme vidieť na to, čo robíme. Vnímať všetky detaily a mať k tomu potrebné osvetlenie. LED žiarovka s nižšou teplotou je vhodná na pohodové večery spojené s romantikou, relaxom a oddychom po celodennej práci.

relax u vás doma

V dnešnej dobe sú používané v domácnostiach., ale aj mimo nich, v kanceláriách a vo verejných priestranstvách LED žiarovky, ktoré majú v porovnaní s klasickými žiarovkami dlhšiu životnosť a tiež sa vyznačujú nižším odberom energie, čo určite oceníte pri platení vašich účtov. Vsaďte na výhody LED žiaroviek a vytvorte si s príjemným osvetlením harmonický domov, kde sa budete cítiť pohodlne a jednoducho dobre. Možno celkom nerozumiete, ako sa môže spájať názov LED žiarovka s pojmom E27. V praxi to znamená, že ide o Edisonov závit, ktorý má priemer 27 milimetrov.

LED žiarovka E27

Žiarovky s tým najvyšším výkonom sa používajú hlavne na osvetlenie vonkajších priestorov. Pre interiéry sú vyhľadávané ostatné typy žiaroviek. LED žiarovky s najnižším výkonom sú vhodné pre spálne a pre obývacie priestory, kde uprednostňujeme tlmené nerušivé svetlo, ktoré nám pomáha zrelaxovať sa a naladiť sa na spánok. Vytvorte si u vás doma ideálnu atmosféru plnú pokoja, v ktorom môžete nadobudnúť novú energiu pre fungovanie v ďalšom dni. Miesto, kde budete nielen odpočívať, ale aj objavovať podnety pre vašu ďalšiu tvorbu, inšpirovať sa vašimi predstavami a víziami do budúcnosti. Aj vďaka našim LED žiarovkám. Doprajte si ten výnimočný pocit a nepodceňujte výber LED žiaroviek do vašich domov a bytov. Sledujte akcie na našich stránkach a nakúpte celú sadu LED žiaroviek výhodne v zvýhodnených cenách. Nenechajte si ujsť špeciálne ponuky a zaistite vašu domácnosť o vybavenie žiarovkami na celú nadchádzajúcu sezónu.

Moderný a estetický prvok-nerezové zábradlie

Moderný a estetický prvok-nerezové zábradlie

Nerezové zabradlie Lmmont je veľmi žiadané a praktické riešenie pre dodržanie bezpečnosti a zároveň Vám prinesie veľmi pohodlnú údržbu na dlhé roky. Jeho vlastnosti sú len pozitívne a takýmto nerezovým zábradlím splníte 100% požiadavku na bezpečnosť. Samozrejme, dnes sa bez zábradlia schodiska alebo terás či balkónov nedočkáte kladnej kolaudácie kde túto požiadavku na bezpečnosť bez zábradlia nebudete spĺňať.

kolaudácia projekt

Riešením je len zábradlie a ako sme už spomenuli vyššie kvalitným nerezovým zábradlím vyriešite okrem bezpečnosti aj ostatné kritéria a teda zasa zopakujeme:

– bezpečnosť

– jednoduchá údržba

– dlhá životnosť

– funkčnosť

– dosiahnutie výrazného estetického a moderného prvku

srchitektúra dizajn

Ako sa nerezové zábradlie hodí pre rodinné domy, tak sa hodí aj pre vybavenie v bytoch ale aj v obchodných centrách a podobných prevádzkach. Môžete si ho užívať v exteriéri aj v interiéri. Nerezové zábradlie je možné realizovať vo viacerých variáciách. Nerezové zábradlie stĺpikovité so sklenenou výplňou, kde je nosným prvkom nerezová konštrukcia a jej vyplnenie tvorí sklenená výplň. Tá sa najčastejšie používa číra, ale je možné vybrať si aj z ponuky sklenených výplní či už mliečnych ale aj pieskovaných a taktiež zdobených pieskovaním rôznymi námetmi, ornamentmi a podobne. Využívame lepené sklo CONNEX, ktoré je nekalené.Antikorový materiál na nerezovom zábradlí Vám pomôže k jeho minimálnej údržbe, kde skutočne jednoducho túto vykonáte občasným pretrením vlhkou handričkou a občasným preleštením tohto zábradlia pomocou špeciálneho prípravku, ktorý mu dodá ochranný film a krásny lesk a predĺžia zábradliu jeho už tak dlhú životnosť.

terasa moderná

Samozrejme, vo vonkajšom prostredí je dôraz na kvalitu a odolnosť nerezového zábradlia podstatne vyšší, preto je pre výrobu zábradlia na vonkajšie prostredie a teda pre exteriér používaná kvalitnejšia oceľ. Tu je taktiež aspoň raz za rok doporučené preleštiť toto nerezové zábradlie prípravkami na to určenými, aby sa zabránilo pôsobeniu kyslých dažďov a tým sa opäť zvýšila životnosť tohto zábradlia.

Bojujte s vráskami efektívne a nekompromisne

Bojujte s vráskami efektívne a nekompromisne

Mladú, sviežu a vypnutú pleť si chcete určite užiť čo najdlhšie, na mladistvom vzhľade Vám nepochybne záleží a pri pohľade do zrkadla sa chcete páčiť sama sebe, len tak budete naozaj spokojná. Keď ste so sebou spokojná vnútorne, odráža sa to aj na Vašom zovňajšku, len tie jemné vrásky…tie Vás vedia potrápiť. Dá sa s tým niečo urobiť? Je možné ich skutočne nejako minimalizovať? Je možné tvorbe ďalších nejako zabrániť? Na to Vám vieme odpovedať úplne jednoznačne – áno, je to možné, a dokonca veľmi jednoducho a zároveň veľmi účinne.

zloženie pleťovej masky

Značka Shemen Amour nie je pre Vás žiadnou novinkou, jej kvalitné produkty vyskúšali už mnohé z Vás a nedáte na ňu dopustiť. Tentokrát Vám prinášame účinný prípravok na boj s vráskami, ktorý priaznivo a účinne spomaľuje proces starnutia a zrýchľuje regeneráciu pleťových buniek na tvári. Pleťová maska na tvár proti vráskam Vám zabezpečí všetko, čo svojej pleti môžete dopriať – priaznivo pôsobiace bahno z Mŕtveho mora a potrebné vyživujúce prírodné oleje spolu s vitamínmi, ktoré Vašu tvár nádherne omladia. V týchto pleťových maskách sa spojili všetky najúčinnejšie látky zabraňujúce starnutiu pleti a tvorbe vrások, ktoré Vašu pleť zanechajú vypnutú a sviežu, mladistvú, vyživenú a do hĺbky hydratovanú. V boji proti tvorbe vrások je veľmi dôležitý proces regenerácie buniek a práve táto protivrásková maska ho urýchľuje, teda podporuje vytváranie nových buniek na tvári, ktoré sú pre jej sviežu krásu nevyhnutné.

bahenná pleťová maska

Ak ste doteraz neboli spokojná s výsledkami rôznych iných produktov, ktoré ste vyskúšali, je najvyšší čas siahnuť po takom, ktorý je kvalitný, overený a skutočne účinný – čím pleťová maska na tvár proti vráskam Amourdeadsea nepochybne je a my veríme, že sa stane neoddeliteľnou súčasťou aj Vašej domácej pleťovej starostlivosti. Mať krásnu a omladenú tvár je predsa tak veľmi jednoduché!

Zbavte sa škodlivín a detoxikujte váš organizmus!

Zbavte sa škodlivín a detoxikujte váš organizmus!

Ak vás trápi nafukovanie, zápcha, hnačky a rôzne infekčné ochorenia, ekzémy a pod., mali by ste staviť na prírodný produkt – acidophilus star! Tento produkt obsahuje telu prospešné baktérie rady kmeňa Lactobacillus, ktorý optimalizuje výskyt patogénnych baktérií v črevách. Výskyt telu prospešných baktérií pomáha minimalizovať zápalové ochorenia, infekcie, črevné problémy, a tým zlepší peristaltiku čriev a celkovú imunitu. Tento prírodný produkt pôsobí ako probiotikum, tak že zabezpečí rovnováhu medzi škodlivými a prospešným baktériami v črevách.

zdravé trávenie

Výhodné balenie 60 kapsúl, ktoré sa užíva 2x denne po 2 kapsule a za zvýhodnenú cenu na trhu! Tento prírodný a zdraviu prospešný produkt napomáha optimalizovať črevnú mikroflóru, pomáha zlepšiť trávenie, posilňuje imunitu, zvyšuje odolnosť voči infekciám, eliminuje vznik patogénnych baktérií v črevnom systéme, a taktiež pomáha pri hnačkách. Pravidelným užívaním tohto prírodného produktu navodíte nielen rovnováhu v črevnej mikroflóre, ale dochádza aj k zlepšeniu vylučovania toxínov z organizmu, a taktiež dochádza k znížení vstrebávania tukov a hladiny cholesterolu v krvi.

zdravá vyvážená strava

Naozaj zázracný prírodný produkt, ktorý očistí váš organizmus od toxínov, a dodá vám prílev novej vitality a energie! Neváhajte, navštívte náš web, kde si vyberiete prírodné produkty určené pre zlepšenie a očistenie vášho organizmu! Odporúčame vybrať si aj z ďalších produktov z nášho webu na očistu črevného systému, aby ste zabezpečili dokonalú detoxikáciu organizmu, a tým zlepšili nielen tráviace procesy v tele, ale aj znížili alebo zlepšili celkovú telesnú hmotnosť, a tým sa zbavili napríklad nechcených kilogramov! Navštívte web nutrifit.sk, kde vám radi poradíme vrámci výberu toho správneho produktu, poprípade produktov pre vás! Taktiež môžete staviť na naše detoxikačné mesačné programy! Len na našom webe!

Profi LED pásy s 5 ročnou zárukou.

Profi LED pásy s 5 ročnou zárukou.

Dnešné LED osvetlenie už ponúka nielen žiarovky ako tomu bolo kedysi, ale celý rad rôznych zaujímavých typov osvetlenia. Tu patria LED panely, LED reflektory, žiarovky so špeciálnymi funkciami alebo LED trubice. No asi najobľúbenejšie sú dnes LED pásy, ktoré poskytujú špecifické osvetlenie na miestach, kde to doteraz nebolo možné. Dnes už sa môžete stretnúť s ponukou LED pásikov u každého predajcu LED osvetlenia. No len máloktorý vám ponúkne aj kvalitné LED pásy so zárukou 5 rokov.

led pás

Takéto vysokokvalitné LED pásy s extrémne dlhou zárukou tak ponúkajú vlastnosti, s ktorými sa bežne u LED pásov nestretnete. Sú preto označované aj ako PROFI LED pásy, lebo ponúkajú skutočne profesionálne prevedenie. Pre laikov sú niektoré parametre len ťažko rozpoznateľné. Takéto pásy majú čipy osadené na páse špeciálne kontrolované, takže tu nedochádza k ich rýchlemu vypáleniu ako u lacných konkurentov. Ak ste si zakúpili v minulosti lacnejší LED pásik, tak viete, že postupne čipy odchádzajú a po čase svieti iba ich malá časť. No dôležité sú aj iné parametre týchto kvalitných produktov.

led pás

Takéto pásy majú vysokú hodnotu CRI. Tento parameter si pri kúpe všíma iba málo klientov. Hodnota CRI sa pohybuje u lacných pásov na úrovni CRI 80, u PROFI verzie je to až CRI 97. Tento údaj nám hovorí, ako hodnoverne sa nám javia osvetlené predmety daným LED pásom. Čím vyššie CRI, tým je osvetlenie hodnovernejšie a blíži sa k osvetleniu denným svetlom, takže farby osvetlených predmetov sú viac autentické. Pre niekoho je parameter CRI možno zanedbateľnou banalitou, no ak by ste mali možnosť porovnať tú istú miestnosť osvetlenú pásom s CRI 80 alebo pásom s CRI 97, pocítili by ste enormný rozdiel. Takéto maličkosti výrazne vplývajú na naše nálady a psychiku, takže ak sa dlhšie zdržiavame v takto osvetlených priestoroch, musíme klásť na kvalitu osvetlenia patričný dôraz.

Čo môže za vás zlý spánok? Starý matrac!

Čo môže za vás zlý spánok? Starý matrac!

To, že v poslednej dobe horšie spávame a ráno sa zobúdzame bez čerstvých síl či dokonca s pocitom, že sme polámaní, môže mať veľa príčin. Vraví sa napríklad, že miestnosť by mala byť pred spánkom vždy dobre vyvetraná, každá súčasť by v spálni mala mať svoje miesto a priestor by mal byť zorganizovaný. Niekedy ale ani toto nepomôže. Potom prispievame k názoru, že na vine je asi naša posteľ, hoci buďme ešte trochu konkrétnejší- príčinou tu býva starý matrac.

Posteľ, plyšová hraćka

Je celkom prirodzené, že po rokoch matrac stráca na svojich kvalitách. Hoci si to neuvedomujeme, ide o súčasť, na ktorú pôsobíme pravidelne. Každú noc na nej spíme až do rána, po čase sa preto môže deformovať, opotrebeniu podlieha aj výplň, či pri pružinových matracoch tiež pružiny. Nehovoriac o tom, že na matrace pravidelne pôsobí prach a ľudský pot, tvoria sa v ňom alergény, baktérie a roztoče.

  • To, v akom je matrac stave, sa potom pochopiteľne odráža na tom, do akej miery je komfortný a ako sa nám na ňom spí.

Kedy a podľa čoho zistíte, že je čas na výmenu starého matraca za nový?

Ráno sa neprebúdzate svieži a s pocitom doplnených síl. Ale práve naopak! Nočný spánok akoby nepriniesol svoj efekt. Takýto stav a pocit vzniká prevažne vtedy, ak svoje telo v noci „prehadzujeme“ zo strany na stranu a snažíme sa márne nájsť komfortnú polohu. A to je spôsobené spravidla tým, že spíme na preležanom matraci.

Bolesť ramien

Výsledkom takéhoto nevydareného spánku sú potom aj bolesti v rôznych častiach tela. Najčastejšie sa to týka pocitu bolesti chrbta, krku a ramien. To znamená, že váš aktuálny matrac vás už nechráni, resp. že niektoré jeho zóny už neprinášajú požadovaný účinok.

Matrace vypredaj Segum vám prinášajú riešenie, ako môžete kúpiť nový a kvalitný matrac na ďalších niekoľko rokov, a to v akciovej ponuke- ktorá vás po finančnej stránke nezruinuje.

Výber šiltovky

Výber šiltovky

Šiltovky pozná dnes úplne každý človek na planéte. Je naozaj obdivuhodné, ako dnešná doba pokročila a že už v dnešnej dobe nájdeme toľko šiltoviek v obchodoch, že by sme sa ich v živote nedopočítali. Dámske šiltovky, pánske šiltovky, detské šiltovky. Každý si samozrejme vyberie takú šiltovku, ktorá sa mu zapáči, v rôznych veľkostiach – od veľkosti S až po väčšiu, záleží, akú veľkú vlastne máte hlavu. Šiltovky sa dnes predávajú po celom svete a všetci ich poznajú. Nosíme ich hlavne v lete, kedy potrebujeme, aby bola naša hlava nejakým spôsobom zakrytá pred slniečkom (ak by sme hlavu zakrytú nemali, mohol by nám hroziť úpal, alebo úpal. A iste viete, že je tiež na svete niekoľko faktorov, podľa ktorých si človek vyberie a následne kúpi už spomínanú šiltovku.Aké to sú?

černá kšiltovka

Prvý faktor: Cena

Cena šiltoviek sa môže pohybovať rôzne, od niekoľkých desiatok korún až po niekoľko stoviek korún. Záleží na tom, ako veľmi je šiltovka kvalitná a či je na nej niečo špeciálne.

Druhý faktor: Kvalita šiltovky

Kvalita šiltovky sa úzko spája aj s cenou šiltovky, väčšinou čím viac drahšia šiltovka, tým je kvalitnejšia. Nemusí to byť ale vždy tak, pretože ako všetci dobre vieme, výnimka potvrdzuje pravidlá. Takže to nutne neznamená, že každá drahá šiltovka, ktorú v obchode uvidíme, musí byť taká kvalitná, ako si myslíme.

modrá kšiltovka

Tretí faktor: Motív/obrázok/nápis

Aj motív šiltovky, alebo akýkoľvek obrázok, či nápis na nej nás dokáže zaujať pri výbere šiltovky. Šiltovka môže mať na sebe nápis vášho obľúbeného citátu, pre deti to zase môže byť obrázok s jeho obľúbenou rozprávkovou postavou. Je na každom z nás, akú šiltovku si vyberie.

Štvrtý faktor: druh šiltovky

Rozlišujeme pri kúpe aj to, či má byť šiltovka dámska, pánska, alebo detská a tiež to zohráva pri našom výbere podstatnú úlohu. Kúpte si šiltovku.