Business

Úprava nechtov je základ

Vo výbave správneho nechtového štúdia nesmú chýbať brúsky na nechty. Tie slúžia na úpravu prirodzených nechtov a na odstraňovanie UV gélu z povrchovej časti nechta. Brúska by mala byť vyrobená z materiálu, ktorý je kvalitný a umožňuje modelovať nechty do požadovaného tvaru. Preto sú brúsky u nás vyrobené z karbidu a keramiky v závislosti od vami požadovanej hrúky – môže ísť o veľmi jemnú hrubosť až o veľmi extra vysokú hrubosť (stupne odlišujeme farebným rozlíšením, ako vidno na webstránke). Zároveň by brúsky mali byť šetrné voči prirodzenému vzhľadu nechtom a čo najviac ho zachovať.

nechty

Akrylový náter na nechtoch je pomerne náročné odstrániť bez toho, aby sa necht poškodil, ale presne na to slúžia frézky či brúsky. Ušetríte čas aj námahu, pretože ide o efektívneho pomocníka nezávisle od toho, či si nechty upravujete vo voľnom čase v rámci domáceho nechtového štúdia, alebo používate brúsky vo vašej práci. Svedčí to o profesionálnom prístupe k produktu a zákazníkovi, ide nám o kvalitnú prácu, preto u nás nájdete domáce brúsky aj vysoko profesionálne. Treba zvážiť používanie, lebo pri nesprávnom využití sa brúsky môžu poškodiť.

nechty

Ponúkame aj rôzne nástavce, kotúčiky, doplnky a iné príslušenstvo na to, aby brúsky fungovali celodenne a bez problémov. Hobby brúska je určená pre laikov, ktorí sa radi venujú modelovaniu nechtov v domácom prostredí – u nás ju získate za cenu 16, 80 eur. Použité materiály – karbid či keramika – sú uspôsobené na efektívne používanie a vhodne ošetrené. Veľmi kvalitné sú napríklad diamantové brúsne nástavce za 12 eur (počet kusov : 30). Celkovo patrí brúska k nevyhnutnému príslušenstvu na úpravu nechtov a u nás nájdete skvelé možnosti za veľmi pohodové ceny. Ak si nie ste istí používaním, radi vám v zákazníckom servise poradíme. Neváhajte a objednávajte z našej širokej ponuky.