Životný štýl

Keby neexistovali stolíky

Taký možno nenápadný doplnok do bytu akým je stolík, sme si už zvykli považovať za automatiku, niečo samozrejmé. Potrebujeme určitý predmet odložiť, dáme ho na stolík. Mám ten pocit, akoby sme takémuto produktu po čase začali odoberať váhu. Myslím to tak, že sa zrejme nezamýšľame nad tým, aký by bol náš denný život v byte bez tohto doplnku. A že je stolík naozaj praktickým, možno neodmysliteľným pomocníkom, to je proste, možno povediac, fakt. O výhodách takéhoto nenápadného, avšak potrebného doplnku pre každú domácnosť, vás okrem mňa a tohto článku presvedčí i podobný a to.

hotel

Konkrétne však vravíme ešte o nenápadnejšom pomocníkovi a to stolíku nočnom. Pritom nám toľkokrát pomôže a trúfam si povedať, že takmer každé ráno i každú noc.

lampička

Ležíte si v posteli, máte chuť na pohár s vodou, alebo potrebujete odložiť mobil, knižku,… stolík vám pomôže. No predstavte si, ako by ste zakaždým museli chodiť hore dolu do kuchyne, či do izby. Kvôli každej maličkosti. To by sme asi nešli spať nikdy. Takisto ráno, ak sa prebudíme, určite radi uvítame potrebné veci nachystané priamo na stolíku, než keby sme ich mali opäť hľadať po celom byte. Tie potrebné veci ako napríklad mobil, tie môžeme mať vždy po ruke. Ale takisto aj napríklad momentálne rozčítanú knižku, rozohratú prenosnú videohru, no všetko čo vás zabaví a pomôže vám zaspať. Alebo napríklad taký diaľkový ovládač k TV, alebo audio systému. Ovládajte tieto produkty pekne z pohodlia postele, na tomto stolíku na vás budú čakať vždy.

noční stolek

Avšak aj nočné stolíky sú rôzne. Rôzne tvary, veľkosti, farba, cena,… Každému vyhovuje niečo iné. Preto aj v tomto prípade sa môžete s výberom pohrať, vyberte presne taký, ktorý je sympatický a vyhovoval by vám. Aby bol praktický, či aby sa naň zmestilo niečo viac. No vravím, to už je na každého osobnej voľbe a vkusu, takisto aj iných potrebách.