Nákupy

Zverte svoj tovar kvalitným kontajnerom

V dnešnej dobe modernizácie je množstvo komponentov a technológií, ktoré nám uľahčujú nakladanie, vykladanie, prepravu tovarov a materiálov a celkovú logistiku. Na trhu pôsobí spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá už niekoľko desaťročí úspešne zvláda uľahčovať túto logistiku s pomocou plastových obalov rôznych veľkostí a objemov. Spoločnosť sa zaoberá výrobou týchto plastových obalov so zreteľom na spôsob ich využitia a práve preto si tu môžete vyberať plastové obaly skutočne v širokom priemyselnom rozmedzí, ako je napríklad potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel ale aj automobilový a mnoho ďalších. Výnimkou nie je ani potravinársky a nápojový priemysel.

kamionová doprava

Tieto plastové obaly sú jednoducho navrhnuté tak, aby spĺňali všetky kritériá kladené na hygienu, (pri plastových obaloch z radu vhodných pre styk s potravinami) a aby spĺňali najvyššie priemyselné štandardy. Preto sú vhodné pre dopravníky a iné smart linky, ktoré uľahčujú celkovú manipuláciu s objemným nákladom. Pri množstve druhov týchto plastových obalov sa môžete stretnúť s rôznymi plastovými prepravkami, plastovými kontajnermi, vedrami a barelmi, či ibc kontajnermi ale aj s plastovými paletami a mnohým ďalším sortimentom súvisiacim s prepravou tovarov a materiálov.

dopravná linka

Z množstva kontajnerov si môžeme spomenúť napríklad ibc kontajner 600 L – predaj, ktorý má minimálny počet dielov, čo napomáha pri jeho úspornom skladovaní a pri celkovej údržbe hygieny. Je vyrobený z odolného a pevného plastu a má odolnosť voči UV žiareniu a výkyvom počasia. Všetky diely kontajnera je možné ľahko a rýchlo vymeniť a práve preto je jeho životnosť pomerne dlhá. Samozrejme je možné ho opakovane používať. Nájdete tu mnoho ďalších plastových kontajnerov s možnosťou ich kapacít omnoho väčšou ale aj menšou. Všetko závisí od Vašich potrieb a mi Vám radi vyjdeme v ústrety.