Ako žena dosiahne, čo chce?

Muži ešte aj dnes privítajú, ak sa o nich žena stará, obslúži ho, berú ju ako gazdinú, ktorá sa najlepšie uplatní pri sporáku, variac dobroty od výmyslu sveta. Predstava akejsi žienky domácej so vžitým názorom, že žena sa má starať len o chod domácnosti, pretrváva ešte aj dnes.

konflikt

Láska ide cez žalúdok

Na rozdiel od mužov si tento názor ženy neosvojili, chcú sa realizovať a rozvíjať svoju kariéru tak, ako opačné pohlavie. A tak sa mnoho zo žien už o varenie a domáce práce nezaujíma v takom rozsahu, ako to bolo v minulosti. Do kulinárskych tajomstiev sa zaúčajú, až keď sú k tomu donútené, teda prídu na svet deti a tie treba nakŕmiť. A nielen deti, vraví sa, že láska ide cez žalúdok, a hladný muž je veľmi nevrlý, teda treba nakŕmiť aj jeho. K tomu však potrebujete aj dobre vybavený priestor na varenie, čiže kuchyňu. A je aj na mužovi, aby sa o to postaral a pripravil pre manželku dôstojnú možnosť na realizáciu.

Dôstojný priestor na varenie

Istotne ani mužovi nebude chutiť v kuchyni, kde to nemá ani hlavu ani pätu, priestor je preplnený bez nejakého systému, vybavený starými spotrebičmi, ktoré už nevyhovujú súčasným trendom. Takže je načase začať s prerábaním, a to riadne od podlahy, ako sa hovorí. Pracovný priestor, spotrebiče, kuchynské pomôcky a takisto aj osvetlenie a nábytok potrebujú spĺňať nároky súčasnej doby.

staré věci

Ženský šarm

Nemusíte však hneď natrafiť na pochopenie zo strany manžela, istotne bude otáľať, hľadať výhovorky, že to ešte až tak strašne nevyzerá, jednoducho, jeho nechuť do zmien bude skrývať za všetky tieto fakty. Ale nesmiete sa nechať odradiť, ak to hneď nepôjde po dobrom, potom musíte udrieť silou. Vyhrážky, že už viac neuvaríte ani špagetu, kým sa to nezmení, by mali zabrať. Hladný muž je úplná katastrofa, a tak urobí, čo vám na očiach uvidí, len aby ste ho netýrala hladom. Samozrejme, že pri tom by ste mali využiť svoj šarm a tlačiť naňho s mierou, použiť správne slová v správnom čase, len tak ho dostanete tam, kde ho chcete mať. Týmto „presviedčacím“ metódam určite žiadny muž neodolá.