Nákupy

Bezpečné a štýlové bublinkové obálky.

Tak ako sme kedysi potrebovali pre svoje nákupy nákupné tašky, v ktorých sme nosili z obchodov a nákupných centier tovar domov, tak dnes veľkí predajcovia potrebujú rôzne obaly, v ktorých prepravia tovar z e-shopov domov k zákazníkom. Dnes sa totiž veľké množstvo tovarov presúva z kamenných obchodov do e-shopov, takže každoročne ich predaje narastajú. A časť týchto tovarov je drobnej povahy, takže je ich možné prepravovať aj jednoducho v obálkach.

obálky

No klasické listové obálky na tento účel nie sú vhodné. Sú tenké, veľmi ľahko sa roztrhnú, takže vôbec nezaručujú, že sa tovar dostane na miesto svojho určenia v nepoškodenom stave. Preto odosielatelia drobných tovarov siahajú po niečom inom, bezpečnejšom. A takýmto veľmi rozšíreným prepravným obalom sú dnes bublinkové obálky. Tieto, aj keď na prvý pohľad podobné klasickým listovým obálkam, majú oveľa odlišnejšie vlastnosti. Tieto obálky sú na svojej vnútornej strane podlepené bublinkovu fóliu a papierová vrchná časť je potiahnutá elastickým polyetylénom. Preto sú obálky odolné voči vlhkosti a vode, sú veľmi pružné a odolávajú roztrhnutiu. Navyše sú extrémne ľahké a ich zatváranie je veľmi jednoduché a pohodlné, keďže disponujú samolepiacim uzáverom. Tieto všetky spomínané vlastnosti tieto obálky predurčujú na zasielanie rôznych tovarov. Dokonca aj krehkých produktov, ktorých preprava podlieha prísnejším kritériám.

elektronický obchod

Bublinkové obálky sú dnes k dispozícii v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Do najväčších bublinkových obálok je dnes možné zabaliť aj väčšie kusy oblečenia, takže sú naozaj veľmi univerzálne a vyhľadávané. Dokonca existujú aj veľmi luxusné bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk s holografickou povrchovou úpravou a posuvným zipsom alebo v prevedení čierna matná. Takéto obálky sú veľmi vhodné aj na zasielanie tovarov luxusnej povahy, kedy sa aj od prepravných obalov vyžaduje určitá dávka luxusu a štýlu.