Nákupy

Jednotka medzi screenovými roletami – Zipex

Najčastejšie sa využívajú vo vonkajších priestoroch a svojim originálnym dizajnom dodávajú samotným priestorom úplne nový, až nadčasovo moderný vzhľad. Dá sa povedať, že slúžia ako doplnok, no pritom sú výrazné a priestor aj vďaka nim pôsobí elegantnejšie a nezvyčajne.

Aké sú výhody screenových roliet? Sú mimoriadne účinné ako zabezpečenie pred prudkým slnečným žiarením, no zároveň udržiavajú v interiéri dostatočné množstvo denného svetla tak, že miestnosť v žiadnom prípade nepôsobí tmavo. Ich použitím nebude interiér prehriaty, ale udržia v ňom optimálnu teplotu a prirodzené svetlo, ktoré Vás svojou prudkosťou nebude oslepovať.

screenové rolety na terase

Naša spoločnosť LM – MONT s.r.o. vyrába screenové rolety Zipex https://lmmont.sk/hlinikove-pergoly/screenova-roleta-zipex/z priedušnej a priehľadnej tkaniny, výhodou ktorej je nepochybne to, že cez ňu z interiéru uvidíte vonkajšok, no naopak z vonkajška je nepriehľadná, čím Vám dodajú pocit súkromia aj vonku. V lete sú schopné znížiť teplotu v interiéri až o niekoľko stupňov a uchránia Vás pred silným a prudkým slnečným žiarením. Screenové rolety Zipex sú vynikajúcim tieniacim prvkom a zároveň vysoko účinnou ochranou proti hmyzu, ktorý Vás už viac nebude otravovať. Využijete ich nielen na oknách, ale slúžia aj ako ochrana Vašich vonkajších terás či záhradných posedení. Naše screenové rolety sú stopercentne odolné voči vlhkosti a taktiež voči obávanému silnému vetru, poradia si s vetrom silným až 60km/hod., takže Váš interiér naozaj dokonalo ochránia.

terasa bez roliet

Ak s výberom vhodnej screenovej rolety pre Váš interiér potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať – veľmi radi Vám s najideálnejším riešením poradíme a pomôžeme presne podľa Vašich požiadaviek a typu interiéru, v ktorom ich chcete využiť. Screenové rolety Zipex vyrábame na mieru tak, aby presne sadli priestoru, ktorému budú určené. V prípade záujmu Vám zašleme vypracovanú cenovú ponuku, aby ste boli o všetkom vopred informovaný.