Nákupy

Muži, čas síce nezastavíme, ale nemusíme ani rezignovať

Pribúdaním rokov sa človek začne o niečo viac zamýšľať nad otázkou svojho zdravia a telesného výkonu, predsa už začína cítiť, že nepatrí k tým najmladším. To, čo bolo pred 10-timi a 20-timi rokmi samozrejmosťou, zrazu začína predstavovať ťažšie zvládnuteľné prekážky, ale čas beží veľmi rýchlo a nikto ho nedokáže vrátiť späť. Muž sa možno ani tak nebojí globálnych a vážnych chorôb, skôr ho trápi fakt, že po fyzickej stránke už prestáva vládať tak, ako kedysi a doba je rýchla. Ale má strach z ešte jednej veci, ktorá prakticky súvisí s tým, čo som opisoval doteraz. Túži aj naďalej podávať kvalitné sexuálne výkony a uspokojiť ženské pohlavie, no viete,… je to ten istý prípad, človeku pomaličky ubúdajú sily aj z tohto pohľadu a to je pre mužov veľkým strašiakom.

pláž

Možno je to spôsobené rokmi práce a fyzických aktivít, možno ani psychický stav nie je už v bezstarostnom a ideálnom stave, ale za únavu, oslabenie, ako aj za čoraz istejšie problémy v posteli sa mohla podpísať aj zlá životospráva, fajčenie, kofeín, alkohol, časté vysedávanie a málo pohybu, dnešné „zdravé“ pochúťky alá fastfood a konzervy v akcii,… zanedbávanie zdravého životného štýlu má veľký vplyv na pribúdanie rokov a našu fyzickú kondíciu, čo takmer priamo súvisí aj s výkonom v posteli. Strata zdravej telesnej kondície sa automaticky začne prenášať aj na stratu sexuálnej schopnosti.

balet

Doba je síce čoraz rýchlejšia a bezcitnejšia, ale na druhej strane sa posúva po technologickej a medicínskej stránke, s mnohými aktivitami nám dnes pomôže pripojenie k internetu, prenosné zariadenia, počítače, v poslednej dobe už dokonca roboti a 100 % funkčné a spoľahlivé stroje. A muž 21. storočia (aj keď to nie je pravidlom) má vo zvyku riešiť aj svoju sexuálnu potenciu, využívať dnešné výdobytky k tomu, aby sa ešte stále cítil na vrchole svojich síl, aby ešte dokázal, že je riadnym samcom a to predovšetkým kvalitným výkonom v posteli, k čomu si dopomôže nenápadnou tabletkou Viagry alebo.