Nákupy

Pánska kolekcia kvalitných a moderných kožených peňaženiek

Kvalitná pánska kožená peňaženka má mnoho podôb, prevedení, tvarov a veľkostí. Lacnejšie varianty v podobe syntetických náhrad prírodnej kože sú na prvý pohľad takisto pekné, ale s výrazne kratšou životnosťou, veľmi slabou odolnosťou, pružnosťou a celkovým prevedením syntetického materiálu.

purse-564244_640

Muži si na kvalitu potrpia a ponuka kožená peňaženka pánska je šitá presne na ich vkus, potreby a životný štýl tak, aby si z nej vybral každý.

Ponúkané vzory a moderné kolekcie kvalitných kožených peňaženiek sú z pravej, pevnej a odolnej kože, ktorá je špeciálne povrchovo upravená a stabilizovaná tak, aby kožená peňaženka aj pri namáhavom a častom zaobchádzaní vyzerala vždy ako nová.

Rôzne variácie povrchových úprav, či už hladké, matné, vrúbkované, špeciálne brúsené alebo s jemným lakovaným povrchom upútajú mužov a spolu s vyhovujúcim tvarom, veľkosťou a farbou si určite vyberú. Farebnosť ponúkaných kožených peňaženiek je prispôsobená mužom, farby na výber sú väčšinou konzervatívne, čierna, hnedá, tmavomodrá, tmavozelená, prípadne bordová, sivá a kombinácie viacerých tlmených farieb.

Tvar má takisto veľa možností na výber – klasické pánske modely s uzatváraním na bočný remienok, zapínacie na obvodový zips, prekladacie elegantné dolárovky, športové modely vhodné na turistiku, beh alebo bicykel a samozrejme elegantné kolekcie určené do spoločnosti alebo na business.

businessman-676359_640

Kvalitnou koženou peňaženkou sa muži radi pochvália, je symbolom ich postavenia, statusu spolu aj s ostatnými doplnkami a ak má aj funkčné vnútorné riešenia určite si ju obľúbia.

Ponúkané peňaženky sa líšia cenou podľa prevedenia, veľkosti a vnútornej organizácie. Všetky majú spoločnú sofistikovanú organizáciu vnútorného priestoru – inteligentne vyriešený priestor na bankovky, doklady, karty, mince, drobnosti a mnohé z nich majú aj moderné vychytávky v podobe doplňujúceho priestoru na pero alebo púzdra na užitočné maličkosti.

Ich spoločnou vlastnosťou je kvalita a elegancia v akomkoľvek prevedení a zmysel pre detail a funkčnosť.