Elektro

Top 3 najlepšie smartwatch

Smartwatch je konečným doplnkom pre smartphone. Môže to samozrejme rozpoznať čas, ale môže tiež vysielať dôležité upozornenia priamo na vaše zápästie a spúšťať aj natívne aplikácie.
Oh – a vyzerajú absolútne úžasne, aby zavádzali. Ak si myslíte, že smartwatch je zbytočne šialený doplnok … premýšľajte znova. Tieto možnosti sú dobre vyrobené, výkonné a skutočne vás môžu prispôsobiť niektorými šikovnými štipľavosťami.
Tu sú tie najlepšie smartwatch na trhu:

hodinky

1. Apple Watch 3
Lepšie prepojenie s najlepšími smartwatchmi na svete
Apple Watch 3 (alebo Apple Watch Series 3, ak ste vyberavý) je najlepší smartwatch, ktorý si môžete kúpiť práve teraz. Áno, je to v podstate len rámček Apple Watch 2 s novými vnútornosťami … ale majú veľký rozdiel.
Pripojenie LTE je hlavnou udalosťou, hoci to nie je naozaj také užitočné, ako by sa dalo dúfať – a navyše to stojí oveľa viac a batéria je odvádzaná.
To, čo sa nám páči, je verzia, ktorá nie je LTE, ktorá je oveľa lacnejšia a ponúka všetky nálady hodinky 2, ale s dlhšou životnosťou batérie a vyššou rýchlosťou pri prechádzaní aplikáciami. Toto je ten správny druh inovácie na najlepší smartwatch na svete.

2. Ticwatch Pro
Náš obľúbený hodinky Wear OS je Ticwatch Pro, ktorý môžete používať buď s iPhone alebo s telefónom Android. Pravdepodobne ste o Ticwatch už nikdy nepočuli, ale najnovšie od spoločnosti je hodinky najvyššej kvality s unikátnou funkciou s dvojitou obrazovkou.
Na tomto hodinkách sú dva displeje – jeden vrstvový na druhom. Na vrchu je transparentný LCD displej, ktorý dokáže zobraziť čas, srdcovú frekvenciu a ďalšie, keď je batéria nízka.

smartwatch

3. Fitbit Versa
Fitbit je jedným z najväčších mien vo fitness technike sledovania, ale až do konca roku 2017 spoločnosť nebola nikde v blízkosti smartwatchov.
Spoločnosť teraz vydala dve smartwatchy a oba sú uvedené na tomto zozname, ale najprv začíname s našimi obľúbenými, ktoré boli oznámené v marci 2018 a budú pripravené kúpiť v polovici apríla.
Tou obľúbenou verziou od Fitbitu je Versa, ktorá je drobnejšia než druhá (to je iontová), ale je dodávaná s Fitbit Pay za bezkontaktné platby, s kapacitou 2,5 GB pre hudbu a životnosť batérie, ktorá trvá asi tri dni.