Nákupy

Zbavte sa škodlivín a detoxikujte váš organizmus!

Ak vás trápi nafukovanie, zápcha, hnačky a rôzne infekčné ochorenia, ekzémy a pod., mali by ste staviť na prírodný produkt – acidophilus star! Tento produkt obsahuje telu prospešné baktérie rady kmeňa Lactobacillus, ktorý optimalizuje výskyt patogénnych baktérií v črevách. Výskyt telu prospešných baktérií pomáha minimalizovať zápalové ochorenia, infekcie, črevné problémy, a tým zlepší peristaltiku čriev a celkovú imunitu. Tento prírodný produkt pôsobí ako probiotikum, tak že zabezpečí rovnováhu medzi škodlivými a prospešným baktériami v črevách.

zdravé trávenie

Výhodné balenie 60 kapsúl, ktoré sa užíva 2x denne po 2 kapsule a za zvýhodnenú cenu na trhu! Tento prírodný a zdraviu prospešný produkt napomáha optimalizovať črevnú mikroflóru, pomáha zlepšiť trávenie, posilňuje imunitu, zvyšuje odolnosť voči infekciám, eliminuje vznik patogénnych baktérií v črevnom systéme, a taktiež pomáha pri hnačkách. Pravidelným užívaním tohto prírodného produktu navodíte nielen rovnováhu v črevnej mikroflóre, ale dochádza aj k zlepšeniu vylučovania toxínov z organizmu, a taktiež dochádza k znížení vstrebávania tukov a hladiny cholesterolu v krvi.

zdravá vyvážená strava

Naozaj zázracný prírodný produkt, ktorý očistí váš organizmus od toxínov, a dodá vám prílev novej vitality a energie! Neváhajte, navštívte náš web, kde si vyberiete prírodné produkty určené pre zlepšenie a očistenie vášho organizmu! Odporúčame vybrať si aj z ďalších produktov z nášho webu na očistu črevného systému, aby ste zabezpečili dokonalú detoxikáciu organizmu, a tým zlepšili nielen tráviace procesy v tele, ale aj znížili alebo zlepšili celkovú telesnú hmotnosť, a tým sa zbavili napríklad nechcených kilogramov! Navštívte web nutrifit.sk, kde vám radi poradíme vrámci výberu toho správneho produktu, poprípade produktov pre vás! Taktiež môžete staviť na naše detoxikačné mesačné programy! Len na našom webe!