Dom a byt

Ako vyzerá váš domov?

Náš domov. Miesto kde trávime voľný čas a spoločné chvíle s našimi blízkymi. Ako ale vyzerá váš domov? Neviem posúdiť ako vyzerá váš domov, viem však povedať ako vyzerá ten môj. Ak vás to zaujíma pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o mieste kde som najradšej.
Môj domov je pre mňa nesmierne dôležitý. Cítim sa v ňom príjemne a spokojne. Vždy keď ma niečo trápi je to miesto kde sa môžem ukryť pred všetkým zlým.

koupelna

Obývačka ako základ

Pre mňa je obývacia miestnosť základ môjho domova. Je veľká a priestranná. Mám tu svoj pracovný stôl, kde mám svoj počítač a pri ňom sa učím a pracujem. Základ miestnosti tvorí pohovka. Celá miestnosť je zariadená v trochu staršom štýle, ktorý mám veľmi rada. V doplnení s modernými prvkami vyzerá dokonalo. Aspoň teda pre mňa. Tu trávim najviac času. Nachádzajú sa tu aj dve veľké a priestranné kreslá. V nich si najradšej čítam a len tak leňoším. Nachádza sa tú aj menšia knižnica, ktorá krásne dopĺňa túto miestnosť.

Spálňa

Spálňa je pre mňa miestom oddychu a pokoja. Má krásnu jemne ružovú farbu. Veľká priestranná posteľ v nej nesmie chýbať. Mám rada keď mám vo svojom priestore svoje osobné veci alebo rôzne predmety, ktoré majú pre mňa význam. Tie si samozrejme nechám pre seba. Ďalším výrazným prvkom je kozmetický stolík. Tento mám veľmi rada. Je to moja oáza krásy. Mám tu svoje šperky, líčidlá a ďalšie veci. Samozrejme skriňa s kopou oblečenia nesmie chýbať.

snídaně

Vyzerá váš domov podobne? Nech už je to tak či onak, je to vaše miesto pohody. Mal by byť pre vás miestom oddychu. Môže mať rôzne zariadenie, či už staré alebo nové. Je to len na vás, čo si zvolíte. Avšak mal by mať osobité prvky, ktoré vystihujú vašu osobnosť. Tak aby ste sa v ňom cítili dobre. Je jedno čo na to hovoria ostatný. Je to len vaša vec ako si ho zariadite. Ak neviete ako na to určite sa inšpirujte rôznymi blogmi a obrázkami, ktorých je na internete nespočetne veľa.