Nezařazené

Asymetria je zaujímavá a sexi

V tomto období väčšina z nás pracuje doma alebo sme nútení byť nejaký čas v karanténe, a tak sú našim jediným denným odevom tepláky alebo domáci úbor. Ruku na srdce, ktorá z nás už netúži po tom, aby si obliekla krásne šaty a vyrazila niekam na kávu či na prechádzku mestom? Na to by sme si rady zaobstarali aj nové šaty.

3D model, žena

Všetci dúfame, že situácia sa čoskoro zlepší a my sa budeme môcť opäť stretávať v kaviarňach či na letných terasách pri spoločných debatách a dobrej kávičke. Na tieto, ale aj iné podujatia si mnohé z nás zaobstarajú aj nové šaty, ktoré kopírujú súčasné trendy a prinášajú nám radosť. Pri prehliadke šatníka s hrôzou zisťujeme, že mnoho z modelov, ktoré v ňom sú, už nie sú trendy alebo nás už prestali baviť. Šiat však nikdy nie je dosť, ženy je v nich krásna a naozaj ženská, hlavne ak si vyberie model, ktorý je vhodný pre jej typ postavy, vek, typ osobnosti a tiež príležitosť, na ktorú si ich oblečie.

Móda je však vrtkavá a mení sa s každým ročným obdobím, ale netreba jej bezhlavo podliehať. Základ šatníka by mali tvoriť klasické modely, ktoré nikdy nevyjdú z módy, sú kvalitne ušité a z kvalitných a nadčasových materiálov a žena si ich môže obliecť kedykoľvek. Strih však musí perfektne sedieť na postave. Šaty by sme mali mať na denné nosenie, malé čierne, nejaké slávnostnejšie a tiež si môžeme dovoliť aj nejaké módne výstrelky, ale všetko s ohľadom na to, aby sme sa v nich cítili pohodlne a boli samy sebou.

gorgeous-elegant-sensual-blonde-woman-wearing-fashion-black-dress_149155-246

Predajne sú plné tovaru medzi ktorým je niekedy ťažko vybrať ten správny, ale eshopy majú výhodu jednoduchšieho a prehľadnejšieho prezerania. Z množstva typov šiat by nás mohli osloviť asymetrické šaty Mladamoda, ktoré patria k obľúbeným vo všetkých vekových kategóriách. Pod týmto pojmom sú v ponuke šaty, ktoré majú predný diel kratší ako zadný alebo je asymetria rozložená na boky, kedy je jedna strana krátka a druhá dlhá, môžu byť nariasené, preložené, asymetrický môže byť rukáv, jeden môže úplne absentovať a druhý je dlhý a mnoho iných nápaditých strihov. Stačí, ak si otvoríte ponuku z niektorých eshopov a pohodlne sa usadíte, niečo si z toho množstva strihov určite vyberiete.