Nákupy

LED technológia ako zdroj svetla

To platí aj pre svetelné zdroje, na ktoré máme všetci veľmi vysoké požiadavky. Preto sa na ne pozrieme trochu podrobnejšie.

V prvom rade vás rozhodne osloví ich úspornosť a veľmi široký záber uplatnenia.Staré zdroje tak môžete veľmi ľahko vymeniť za zaujímavejšie a hlavne ekologické osvetlenie.
Táto technológia je plná inovácií a ide veľmi rýchlo dopredu. Dalo by sa povedať, že je v súčasnej dobe na vrchole svojho vývoja. To znamená na vysokej technickej úrovni a samotné LED produkty dosahujú skvelej špecifikácie (svietivosť, životnosť, spotreba). Vyrába sa v rôznych parametroch, ako je teplota chromatickosti, výkon, dizajny, druhy pätíc.

led panely

Okrem žiaroviek a diód, si môžete vybrať pre vaše prostredie led panely, ktoré majú svoje využitie predovšetkým vo firmách, ale nájdu si svoje miesto aj u vás doma. Vyzerajú veľmi elegantne a poskytnú vám dokonalé osvetlenie, ktoré rozhodne uvítate. Inštalujú sa zapustením do sadrokartónového podhľadu alebo kazetového stropu. Veľmi luxusne vyzerajú napríklad ultra tenké panely, ktoré dodajú ten správny dizajn každej miestnosti. Navyše nevyžadujú takmer žiadne úpravy. Stačí len znížiť strop o cca. 10 centimetrov. Sú osadené kvalitným čipom SMD2835 s UHLO svietenia 150 ° a vysokým indexom podaním farieb CRI> 80. Vďaka tomu je ich životnosť značne predĺžená, kvalita sa jednoducho oplatí.

Pripisujeme plusové body

o Šetria životné prostredie. Neobsahujú ortuť, olovo ani iné škodlivé kovy alebo plyny.
o Sú 100% recyklovateľné.
o Úspora elektrickej energie je až 93%.
o Vydržia až 60 000 hodín.
o Dá sa vyberať z viacerých farieb a môžete si zvoliť aj stmievateľné.
o Hodia sa do prašného, ​​výbušného prostredia. Odolajú voči otrasom.
o Po rozsvietení okamžite svietia na plno.
o Malé rozmery určujú široké uplatnenie a možnosť neobmedzených variantov inštalácií.

světlo

A tak by sme mohli pokojne pokračovať ďalej.
Ako vidíte tieto zdroje energie splnia sny každého spotrebiteľa.