Nákupy

Moderný a estetický prvok-nerezové zábradlie

Nerezové zabradlie Lmmont je veľmi žiadané a praktické riešenie pre dodržanie bezpečnosti a zároveň Vám prinesie veľmi pohodlnú údržbu na dlhé roky. Jeho vlastnosti sú len pozitívne a takýmto nerezovým zábradlím splníte 100% požiadavku na bezpečnosť. Samozrejme, dnes sa bez zábradlia schodiska alebo terás či balkónov nedočkáte kladnej kolaudácie kde túto požiadavku na bezpečnosť bez zábradlia nebudete spĺňať.

kolaudácia projekt

Riešením je len zábradlie a ako sme už spomenuli vyššie kvalitným nerezovým zábradlím vyriešite okrem bezpečnosti aj ostatné kritéria a teda zasa zopakujeme:

– bezpečnosť

– jednoduchá údržba

– dlhá životnosť

– funkčnosť

– dosiahnutie výrazného estetického a moderného prvku

srchitektúra dizajn

Ako sa nerezové zábradlie hodí pre rodinné domy, tak sa hodí aj pre vybavenie v bytoch ale aj v obchodných centrách a podobných prevádzkach. Môžete si ho užívať v exteriéri aj v interiéri. Nerezové zábradlie je možné realizovať vo viacerých variáciách. Nerezové zábradlie stĺpikovité so sklenenou výplňou, kde je nosným prvkom nerezová konštrukcia a jej vyplnenie tvorí sklenená výplň. Tá sa najčastejšie používa číra, ale je možné vybrať si aj z ponuky sklenených výplní či už mliečnych ale aj pieskovaných a taktiež zdobených pieskovaním rôznymi námetmi, ornamentmi a podobne. Využívame lepené sklo CONNEX, ktoré je nekalené.Antikorový materiál na nerezovom zábradlí Vám pomôže k jeho minimálnej údržbe, kde skutočne jednoducho túto vykonáte občasným pretrením vlhkou handričkou a občasným preleštením tohto zábradlia pomocou špeciálneho prípravku, ktorý mu dodá ochranný film a krásny lesk a predĺžia zábradliu jeho už tak dlhú životnosť.

terasa moderná

Samozrejme, vo vonkajšom prostredí je dôraz na kvalitu a odolnosť nerezového zábradlia podstatne vyšší, preto je pre výrobu zábradlia na vonkajšie prostredie a teda pre exteriér používaná kvalitnejšia oceľ. Tu je taktiež aspoň raz za rok doporučené preleštiť toto nerezové zábradlie prípravkami na to určenými, aby sa zabránilo pôsobeniu kyslých dažďov a tým sa opäť zvýšila životnosť tohto zábradlia.