Nákupy

Pohodlné mikiny rôznych strihov

Dámska mikina je nesmrteľná vďaka svojej univerzálnosti, širokým možnostiam využitia, pohodliu, ktoré poskytuje pri nosení a aj vďaka tomu, že pri vhodne zvolených doplnkoch pôsobí moderne a žensky. Aktuálne módne trendy ju zaradili medzi módne hity a ženy si ju opäť obľúbili. Ponuka dámska mikina na zips prináša rôzne varianty, so zipsom, s oválnymi výstrihmi, so športovými kapucňami, viaceré strihy, farby a dĺžky. Vždy sa ale jedná o pohodlnú mikinu vyrobenú z bio bavlny, ktorá je príjemná na dotyk, zachováva si svoj tvar, ľahko sa udržiava, je stálofarebná a vždy ženská a chic.

univerzálne dámske mikiny

Jej využitie je nekonečné, poskytuje dokonalé domáce pohodlie, vhodne sa kombinuje s inými športovými modelmi ako sú napríklad úzke rifle, športové bundy, moderné legíny a priam neuveriteľne oživí aj decentný šatník. Pritom je aj praktická, má vrecká do ktorých skryjete časť maličkostí, má zips, ktorý je nielen doplnkom, ale aj funkčným prvkom, najmä v chladnom počasí a kapucňu, ktorá ponúkaným modelom dodáva mladistvý vzhľad a praktické využitie v daždi, chlade a vo vetre.

Módne trendy využívajú prvky športového oblečenie a preto je mikina v kombinácii s úzkou alebo širokou sukňou, prípadne so širokými elegantnými nohavicami súčasťou každodenného štýlu. Kombinácie športových a elegantných prvkov sú vhodné aj pre dámy zrelého veku, neuveriteľne omladzujú a osviežujú ich šatník.

športová mikina

Je v vhodná aj na cestovanie, nekrčia sa, sú pohodlné a aj na služobnej ceste môžete ideálne skombinovať mikinu s veľkorysým elegantným sakom. Dobre sa kombinujú aj s krátkou koženou bundou, úzkymi nohavicami a s vysokými podpätkami, to už je priam model femme fatale.

Ponúkaná web stránka Vám poskytne inšpiráciu, prehľad o ponúkaných modeloch a ich cenách. Nájdete na nej rôzne strihy vhodné pre všetky typy postavy, mikina je nesmrteľná aj vďaka tomu, že zakryje nedostatky a vyzdvihne prednosti postavy a pritom si zachová svoju ženskosť.