Nákupy

Svadobné oznámenia a pozvánky na svadbu

Predsa len svadbu nemáme každý deň a preto si táto výnimočná udalosť a veľký životný krok zaslúžia, aby sme ju mali naplánovanú tak, aby nás nič nezaskočilo a mohli si ten svoj veľký deň naozaj užiť. Povedali ste si svoje veľké ÁNO a teraz so svojou polovičkou rozmýšľate nad tým, s kým každým chcete túto svoju prekrásnu chvíľu zdieľať – a ako im to dať vedieť? Stačí im to len povedať? Pozvať ich telefonicky? Tým, ktorí tam s nami nebudú to stačí len oznámiť?

svadobní mackovia

Najvhodnejším spôsobom ako oznámiť svadbu svojim najbližším sú nepochybne svadobné oznámenia. Tým, ktorých chceme mať v ten deň pri sebe zašleme alebo zanesieme svadobnú pozvánku – nakoľko si najdôležitejší deň svojho života vážime a našich blízkych rovnako tak. Ale ako na to? Aký štýl pozvánky a oznámenia zvoliť?

S tým Vám radi pomôžeme my. My z graphicsoul.sk sme presvedčení o tom, že svadobné oznámenie či pozvánka je dôležitou súčasťou príprav na svadbu a preto by mali prezentovať tento Váš krásny deň naozaj výnimočným spôsobom. Určite by z nich mala byť cítiť vzájomná láska a prepojenie, ktoré so svojou polovičkou zdieľate. Nech už máte radi akýkoľvek štýl, oznámenia a pozvánky by mali ladiť s celkovým kontextom svadby. Môžete zvoliť luxusné svadobné oznámenia, vintage svadobné oznámenia, akékoľvek netradičné svadobné oznámenia, vtipné svadobné oznámenia, kreatívne duše si môžu vytvoriť vlastné, šité na mieru. U nás nájdete lacné svadobné oznámenia , čo nepochybne oceníte.

pozvánka papier

Radi pre Vás vypracujeme grafický návrh presne podľa Vašich predstáv, ak by ste chceli mať na oznámení karikatúru Vašej spoločnej fotografie ako milú spomienku, bez problémov Vám ju zhotovíme. Najväčšou výhodou je, že to všetko môžete vyriešiť z pohodlia svojho domova, online cez našu stránku, kde Vám so všetkým pomôžeme. Vôbec sa nemusíte báť toho, že Vás vzhľad svadobného oznámenia vo finálnej fáze zaskočí. Grafické návrhy a všetky zmeny s Vami budeme konzultovať, takže pred tlačou budeme čakať na Vaše odsúhlasenie.

Sme radi, že ste si na oznámenie Vášho veľkého dňa „D“ vybrali nás a urobíme všetko preto, aby bol aj našim pričinením pre Vás nezabudnuteľný.