Štýlový doplnok interiéru vo forme sklenených posuvných dverí

Dvere majú jednoznačnú funkciu – naznačujú nám vstup do interiéru alebo exteriéru a sú označované ako dôležitý moment, ktorým si vytvárame obraz o objekte.

Preto ich výberu venujte pozornosť a zamerajte sa aj na moderné, nadčasové spôsoby ich realizácie ako sú napríklad posuvné sklenené dvere.

showroom-1188626_640

Ponuka posuvne sklenene dvere Vám ukáže, ako elegantne a štýlovo vystihnúť charakter architektúry v danom priestore pomocou sklenených posuvných dverí a ako funkčne využiť ich výhody v porovnaní s klasickými dverami.

Nájdete v nej inšpiráciu, nápady, poskytne Vám odborné poradenstvo a tipy na ich realizáciu.

Sklenené posuvné dvere sú fenoménom moderného dizajnu a predstavujú spojenie minimalizmu, dizajnu a dokonalej funkčnosti aj vďaka tomu, že priestoru dávajú dostatok svetla, šetria okolité miesto a zároveň zachovávajú intimitu prostredia.

Voľbou vhodnej povrchovej úpravy dosiahnete požadovaný efekt využitia posuvných sklenených dverí – či už na využitie v domácnosti, alebo v obchodných, nákupných centrách, v nemocniciach, vstupných halách alebo aj na odborných pracoviskách.

Sklenené posuvné dvere v ponuke sú kvalitné, spoľahlivé s dokonale ľahkým ovládaním, jednoduchou údržbou, ľahkým otváraním a zatváraním aj vrátane tichého dojazdu.

apartment-185777_640

Celá realizácia je patentovaná, precízne zameraná a spoľahlivo osadená do púzdra s vodiacimi lištami, v ktorom máte istotu, že dvere sú pevné, stabilné a pritom plne funkčné s kvalitou otvorenia a zatvorenia.

Používaný sklenený materiál je kalené sklo, nerozbitné, ktoré spĺňa prísne kritéria bezpečnosti s kvalitnou povrchovou vrstvou rôznych farebných prevedení.

Sklenené posuvné dvere sú na rozdiel od klasických omnoho viac pružnejšie, aj čo sa týka ich rozmerov nielen vzhľadu.

Podľa rozmerov objektu ich ľahko prispôsobíte, dokážu Vám ideálne zväčšiť priestor alebo zharmonizovať proporcionálne nedostatky.

Sklo a nadčasovosť sú ruka v ruke a platí to aj v prípade sklenených dverí.